basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Microsoft 365Office 365 končí a 21. 4. se jeho název mění na Microsoft 365. Čekají vás nové služby, ale za stejné ceny! Vylepšené služby budou odteď k dispozici pro běžné uživatele na domácí účely.

Jaké výhody přináší Microsoft 365? Je dostupný ve dvou verzích, a to pro jednotlivce a pro rodinu. Můžete se těšit na to, na co jste zvyklí a v průběhu roku se vám budou aktivovat novinky a balíčky Microsoft 365! Získáte kancelářský balík Office, takže budete mít všechny oblíbené aplikace jako Word, Outlook, Excel a další. Abyste zbytečně neplýtvali místem v počítači, k dispozici budete mít až 1 TB prostoru na cloudovém úložišti OneDrive, v balíčku pro rodinu dokonce dostanete až 6 TB, pro každého uživatele bude k dispozici 1 TB. Myslelo se i na telefonování, proto k předplatnému Microsoft 365 získáte zdarma až 60 minut hovorů měsíčně přes Skype na pevné linky anebo mobily. Pokud si vyberete Microsoft 365 pro rodiny, na tyto skvělé výhody se může těšit až 6 uživatelů! Jak se rodina spojí, když je daleko od sebe? S Microsoft Teams pro rodiny. Videohovory, posílání zpráv, společný kalendář a sdílení dokumentů, to všechno v jedné aplikaci. Rodiče uspokojí funkce Family Safety, díky které budou mít aktivitu dětí pod dohledem. V Excelu si odteď s lehkostí posvítíte na všechny finance s funkcí Peníze, Microsoft Editor vám dohlédne na text, a v PowerPoint máte kromě kouče, který vám díky umělé inteligenci pomůže při prezentacích, k dispozici i mnoho dalších skvělých funkcí. Pokud už vlastníte Office 365, aktualizuje se vám na Microsoft 365. S nákupem Office 365 automaticky dostanete Microsoft 365.

 

Neváhejte, ulehčete si každý den roku s vylepšeným Microsoft 365!

 

Microsoft 365

Nejprodávanější v kategorii


Filtrovať môžete podľa:

Cena
777-777|1190-1190|2490-2490|3990-3990
Další technické parametryFiltrování výsledků
 • Dostupnost
 • Pouze produkty s dárkem
 • Dostupnost na prodejně
  Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
 • Značka
 • Druh software
  Krabicová verze
  OEM verze
  Další parametry
  Upgrade

Nejprodávanější

Zobrazuji 1 - 5 ze 5

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů