basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

L´OR kapslová a zrnková kávaMilovníci tekutého zlata už jistě objevili možnosti zrnkové kávy a kávových kapslí. Pestrý výběr produktů L'OR uspokojí jak klasiky, tak kávové gurmány. Jedinečné Hliníkové kapsle v sobě ukrývají bohaté aroma a navíc jsou šetrnější k přírodě. A není to jen tak ledajaké aroma. Zapomeňte na tradiční vůně, teď je čas objevovat! Co byste řekli třeba na takové tóny kakaa a lesních plodů? Nebo co vyzkoušet aroma pražených mandlí či ovocné tóny s příchutí tmavého karamelu? Fanoušci kořeněné vůně si taky přijdou na své. A pokud zůstáváte věrní pečlivě vybraným kávovým zrnkům, nebojte, o nic z toho se neochudíte! Pražená zrnka Arabiky a Robusty vyčarují krásné smyslné ráno i vám.

Je až k nevíře, že v tak malém šálku se může skrývat tolik chuti! Dopřejte si skutečný relax s jemným, ale zároveň intenzivním aroma a potěšte všechny své smysly.

L´OR kapslová a zrnková káva

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů