Logitech

Velké společnosti s celosvětovou působností většinou vyrábí počítače, konzole anebo televize, zatímco periferie dodává někdo jiný. Švýcarský Logitech to vzal z druhé strany, coby specialista na počítačové myši, klávesnice, ovladače k herním konzolím a další profesionální herní vybavení jako jsou sluchátka, reproduktory anebo třeba webkamery. Od svého založení si drží pověst kvalitní značky, která spojuje precizní provedení, atraktivní design a perfektní funkčnost.

Nejprodávanější produkty Logitech

Zobrazit více produktů

O značce Logitech

Periferie z rukou profesionálů

Společnost Logitech je založena ve švýcarském Apples v roce 1981 a nejprve se zaměřuje na v té době žhavou novinku ve světě osobních počítačů, bez které si dnes život těžko umíme představit - myš. Odbornost Logitechu ve vývoji periferií však oblast počítačových (ať už bezdrátových anebo klasických) myší dávno přesáhla a dnes zahrnuje celé portfolio ovládacích zařízení, které představují ten „poslední milimetr“ mezi uživatelem a jeho počítačem, hrou na konzoli, digitální hudbou nebo jiným systémem domácí zábavy.

Na míru uživatelům

Všechny produkty, ať už se jedná o myši, klávesnice, konzole anebo třeba sluchátka jsou bohatě diferencované a disponují množstvím programovatelných funkcí, které umožňují přizpůsobení jednotlivých zařízení na míru individuálnímu uživatelskému komfortu. Intuitivní způsoby komunikace ve spolupráci s neustálými inovacemi zaměřenými na kvalitu a zákaznickou přístupnost přetrvávají v krédu společnosti až do dnešních dnů. V současnosti je Logitech světovou špičkou na trhu s osobními periferiemi, které lidem umožňují si co nejlépe vychutnat digitální svět, a je vyhledávanou značkou jak mezi profesionálními hráči, tak odborníky, kteří si potrpí na design a kvalitu.

Jméno značky vychází z francouzského „logiciel“, neboli software. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů