basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

domaci_spotrebiceOld

Domácí spotřebiče

Minimalistickým designem a špičkovou výkonností se skvěle přizpůsobí vašemu domovu.
Od chladniček se systémem Door-in-Door, přes sušičky až po pračky TurboWash,
všude se spojuje inovace s úsporou energie.

Ledničky

Ledničky

Líbila by se vám chladnička, která nebude obrovská navenek, ale uvnitř bude mít dostatek prostoru? Usporné ledničky LG třídy A+++ mají štíhlou konstrukci, která vaši kuchyni okamžitě oživí. Uložíte do nich spoustu věcí, takže nemusíte tak často nakupovat. A ještě prostornější je LG chladnička s mrazákem.

Zobrazit nabídku LG chladniček
Pračky

Pračky

Pračky LG se mohou pochlubit tou nejmodernější technologií. Objevte naše výkonné pračky s mnoha funkcemi, to vše navíc v atraktivním balení od LG.

Zobrazit nabídku LG Praček
Sušičky

Sušičky

Sušičky LG nabízí vyšší výkon a nižší spotřebu energie. Naše sušičky jsou vybaveny senzory sušení, které pomocí dvojitých čidel zdokonalují výsledek sušení. Spolu s dalšími pokročilými funkcemi změní vaši představu o sušení prádla! A pokud potřebujete ušetřit místo, určitě využijtete kombinované LG pračky se sušičkou.

Zobrazit nabídku LG sušiček
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů