LG online shop
Nakoupit

LG

Málokdo ví, že písmena LG dříve spojovala slova Lucky Goldstar. Dnes zastupují motto Life’s Good, které se promítá i do všech produktů této značky. Smyslem praček, telefonů, vysavačů nebo soundbarů LG je usnadňovat a zpříjemňovat život unikátními technologiemi. Zvláště významnou pozici má LG v oblasti televizí – to proto, že LCD panely této značky patří díky vysokému kontrastu, sytosti barev a dalším parametrům na vrchol pomyslné pyramidy displejů.

Nejprodávanější produkty LG

Zobrazit více produktů

O značce LG

Gigant z Jižní Korey

LG Electronics, Inc. (LG), která byla založena v roce 1958, je firmou s vedoucím světovým postavením v oblasti spotřební elektroniky, domácích spotřebičů a mobilních komunikací. Zaměstnává více než 83 000 lidí, kteří pracují ve více než 119 pobočkách včetně 81 dceřiných společností po celém světě. Společnost LG v roce 2014 dosáhla celosvětových tržeb ve výši 55,91 miliard USD, se skládá ze čtyř obchodních divizí - Home Entertainment (Spotřební elektronika), Mobile Communications (Mobilní komunikace), Home Appliance & Air Solution (Domácí spotřebiče & Komunikace) a Vehicle Components (Automobilové součásti). LG je druhým největším světovým výrobcem plochých televizorů a jedním z hlavních hráčů na poli mobilních telefonů CDMA/GSM, klimatizačních jednotek, praček s předním plněním, optických pamětí, DVD přehrávačů nebo systémů domácích kin.

Příběh úspěchu

Pravděpodobně žádné jiné značce se nedařilo napravit a vylepšit vlastní identitu a obraz v očích veřejnosti tak elegantně a účinně, jako to učinila právě LG na prahu nového tisíciletí. Veškeré negativní konotace, které vzbuzuje asijská elektronika, tedy, že je levná, obyčejná nebo mizerně provedená, se LG podařilo obrátit a přetransformovat v jejich pravý opak. Ze zkratky Lucky-Goldstar se stalo americky znějící "Life’s Good", jednoduché, elegantní a emotivní heslo, které dnes spolu s mrkajícím logem zná v podstatě celý svět. Její produkty dnes určují designové a technologické trendy, jsou jednoduché, kompaktní a staly se synonymem perfektního provedení. Po někdejším jménu značky Lucky, která proslula hlavně svou výrobou zubních past, jako by se zaprášilo, ačkoliv v domovské Korei chemické odvětví LG s výrobou mycích prostředků nepřestalo.

Pět pilířů

Společnost LG Electronics je postavena na pěti hlavních pilířích, jimiž je orientace na globální trh, příležitosti zítřka, čisté energie, rozvoj špičkových technologií a především zlepšování životních podmínek obyčejných lidí. Futuristické logo a celkový přístup společnosti je vždy orientovaný primárně na budování dlouhodobého a oboustranně prospěšného vztahu se zákazníkem a dosažení nejvyšší míry spokojenosti. I proto jsou všechny produkty LG slovy společnosti "rozkošně chytré".

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů