LG Cashback na pračky, sušičky, chladničkyRozšiřte svoji domácnost o šikovné LG pomocníky. Právě teď se vám totiž jejich nákup opravdu vyplatí. Třeba takové pračky, sušičky či pračky se sušičkou se s radostí postarají o praní i sušení celé vaší garderoby. Vy tak v klidu přemýšlejte, na co využijete CashBack, který k nim dostanete. A kolik to přesně je? Tak pěkně popořadě… Při koupi pračky nebo sušičky získáte zpětný bonus ve výši až 2 000 Kč, pořídíte-li si set pračky a sušičky, obdržíte CashBack ve výši až 3 000 Kč. Ale to zdaleka není vše! Dobrou zprávu máme i pro ty, kteří by ve své kuchyni rádi viděli novou chladničku. Při jejím nákupu se totiž můžete těšit na zpětný bonus až 2 000 Kč. Pokud je vaším snem americká chladnička, CashBack může dosáhnout výšky až 5 000 Kč.

To je paráda! Jak CashBack získám?

1. Zakupte vybraný model od LG v době konání akce.
2. Nezapomeňte si schovat účtenku.
3. Zaregistrujte ho nejpozději do 19. 6. 2020.
4. Registrace vám bude potvrzena e-mailem.
5. Po schválení vám bude příslušná částka nejpozději do 40 pracovních dní zaslána na váš bankovní účet.

Přehled produktů zařazených do akce a přehled hodnot jednotlivých CashBacků je k dispozici ZDE. Úplná pravidla akce jsou k prostudování ZDE.

Spotřebiče můžete zaregistrovat na stránkách výrobce od 16.3.2020. Akceptované budou i nákupy výrobků, zahrnutých do akce, které jste nakoupili už od 9.3.2020.

Akce trvá od 16. 3. do 12. 6. 2020.

LG Cashback na pračky, sušičky, chladničky

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů