basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

LEDLENSER

Outdoorové vybavení vyžaduje odolnost, nízkou hmotnost, vysoký výkon a spolehlivost. Německé čelovky a ruční svítily Ledlenser tyto požadavky splňují na 100 %. Proto je najdete nejen ve výbavě extrémních sportovců, ale i v rukách ozbrojených a záchranných složek a proto se tato značka může chlubit mnoha patenty a oceněními.
Své úspěchy staví Ledlenser na unikátních technologiích, jako je Advanced Focus System pro zaostřování světelného paprsku, Speed Focus Systém pro zaostřování jednou rukou a spoustu dalších. I konstrukce je řešená chytře – modulárně. Díky tomu lze jednotlivé části svítilen snadno vyměnit.

Nejprodávanější produkty LEDLENSER

Zobrazit více produktů

Všechny produkty LEDLENSER

Svítilna LEDLENSER P7 černá (500900)

Svítilny a čelovky

Zobrazit více kategorií
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů