basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Krups online shop
Nakoupit

Krups

Jestli si při vyslovení slova Krups vzpomenete na lahodné espresso připravené v automatickém, pákovém nebo kapslovém kávovaru, máte dobrou paměť. Tato značka je totiž úzce specializovaná na všechno, co s kávou souvisí. Kromě samotných kávovarů Krups vyrábí i napěňovače mléka, mlýnky ruční i elektrické, filtry a samozřejmě i potřeby na jejich čištění.
Výhodou kávovarů Krups je jejich obrovský výběr. Najdete mezi nimi levné a šikovné kávovary Dolce Gusto, ale i profesionální espressa, která by se neztratila ani v kavárnách.

Nejprodávanější produkty Krups

Zobrazit více produktů
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů