basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Kingston

Kingston je specialistou na paměťová média. V nabídce této značky proto najdete paměťové karty formátů SD i CF, úložiště na bázi flash pamětí SSD, ale i rychlé USB klíčenky či příslušenství v podobě sluchátek. Kingston si vysoce cení spolehlivosti svých produktů – paměť znamená informace, jejichž ztráta hodně bolí. Výstupní kontrola kvality je proto dvojnásob důležitá, což Kingston dobře ví…

O značce Kingston

Místo pro vaše data

Společnost Kingston Technology byla založena v Kalifornii v USA v roce 1987. Zakladateli byli dva tchaj-wanští přistěhovalci John Tu a David Sun. Vznik společnosti byl reakcí na vážný nedostatek paměťových čipů na trhu v roce 1980. V Kalifornii sídlí firma i v současnosti, kdy zaměstnává zhruba 4 000 lidí a má roční obrat v přepočtu zhruba 124 miliard korun. V září 1994 se společnost Kingston stala držitelem certifikátu kvality ISO 9000.  Hlavními produkty firmy v současné době jsou paměťové karty, USB disky, operační paměti a SSD disky. Dnes je Kingston největším nezávislým výrobcem paměťových produktů na světě. Kingston své produkty vyrábí ve čtyřech továrnách v třech zemích světa, a to v Americe, na Taiwanu a v Číně, kde má dvě továrny.

Náročné testování

Již v roce 1989 se Kingston odlišil od své konkurence tím, že své komponenty testoval na 100 %. Tento způsob testování vede k zabezpečení nejvyšší kvality a spolehlivosti. Stoprocentní testování si firma uchovala i dnes, její produkty tak patří mezi nejspolehlivější na celém světě. Kingston využívá vlastní testovací software, který kontroluje rychlost, správnost adresování dat a spouští různé moduly, které kontrolují slabost samotného paměťového čipu.

Miliony modulů měsíčně

Kingston se chlubí více než šedesáti nejmodernějšími technologiemi pro povrchovou montáž. Každý měsíc vyrobí více než 25 milionů modulů pro servery, notebooky, stolní počítače, tiskárny, grafické karty, digitální fotoaparáty nebo mobilní telefony.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů