Čertstvá káva s mlýnky Bodum

Když chcete

OPRAVDOVOU KÁVU

Instantní v prášku, slaboučká v kapslích, namletá už z obchodu? Ne! Pokud to s kávou myslíte vážně a chcete si vychutnat opravdové aroma, je jedinou cestou zrnková káva a její mletí těsně před přípravou. Nejsnadnější volbou je koupě kompaktního elektrického mlýnku.

Třeba krásně zpracovaného Bodum Bistro.

VÍCE INFORMACÍ O TOMTO MODELU

Čerstvost nenahradíte

Aroma z kávy vyprchává opravdu hodně rychle – nemluvíme zde o dnech nebo hodinách, ale dokonce jen o minutách. Od namletí po spaření nesmí uběhnout více než několik desítek sekund, jinak zbytečně přijdete o část vůně i chuti. Už proto je jasné, že koupě již namleté kávy uspokojí vaše chuťové pohárky jen chvíli po prvním otevření, zbytek sáčku přijde nazmar.

Tajemstvím je hrubost mletí

Jedním z nejdůležitějších faktorů při přípravě kávy je hrubost mletí. Kvalitní mlýnky proto umožňují regulovat hrubost kávových zrn – ta totiž určuje druh přípravy i chuť. Například jemná káva je vhodná pro přípravu silného espressa, nahrubo mletá káva se pak hodí pro přípravu překapávané kávy.

Který je ten nejlepší?

Mlýnky se zpravidla dělí na ruční a elektrické. Mlýnek Bodum Bistro patří mezi klasické elektrické mlýnky, tzn. mele tak dlouho, dokud držíte tlačítko. Při mletí si pak odpočítáváte sekundy. Pro náročné gurmány existují ještě tzv. digitální elektrické mlýnky, u kterých lze hrubost přesně navolit na ovládacím panelu. I tyto mlýnky najdete v našem katalogu.

O značce Bodum

Původem dánská společnost má více než 60letou historii. V současnosti sídlí ve Švýcarsku. Zaměřuje se na chytré kuchyňské příslušenství s prvotřídním zpracováním a úžasným designem pro náročné. Je to přesně ta kvalita, kterou celou dobu hledáte.

PROHLÉDNĚTE SI VŠECHNY PRODUKTY BODUM

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů