basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Čertstvá káva s mlýnky Bodum

Když chcete

OPRAVDOVOU KÁVU

Instantní v prášku, slaboučká v kapslích, namletá už z obchodu? Ne! Pokud to s kávou myslíte vážně a chcete si vychutnat opravdové aroma, je jedinou cestou zrnková káva a její mletí těsně před přípravou. Nejsnadnější volbou je koupě kompaktního elektrického mlýnku.

Třeba krásně zpracovaného Bodum Bistro.

VÍCE INFORMACÍ O TOMTO MODELU

Čerstvost nenahradíte

Aroma z kávy vyprchává opravdu hodně rychle – nemluvíme zde o dnech nebo hodinách, ale dokonce jen o minutách. Od namletí po spaření nesmí uběhnout více než několik desítek sekund, jinak zbytečně přijdete o část vůně i chuti. Už proto je jasné, že koupě již namleté kávy uspokojí vaše chuťové pohárky jen chvíli po prvním otevření, zbytek sáčku přijde nazmar.

Tajemstvím je hrubost mletí

Jedním z nejdůležitějších faktorů při přípravě kávy je hrubost mletí. Kvalitní mlýnky proto umožňují regulovat hrubost kávových zrn – ta totiž určuje druh přípravy i chuť. Například jemná káva je vhodná pro přípravu silného espressa, nahrubo mletá káva se pak hodí pro přípravu překapávané kávy.

Který je ten nejlepší?

Mlýnky se zpravidla dělí na ruční a elektrické. Mlýnek Bodum Bistro patří mezi klasické elektrické mlýnky, tzn. mele tak dlouho, dokud držíte tlačítko. Při mletí si pak odpočítáváte sekundy. Pro náročné gurmány existují ještě tzv. digitální elektrické mlýnky, u kterých lze hrubost přesně navolit na ovládacím panelu. I tyto mlýnky najdete v našem katalogu.

O značce Bodum

Původem dánská společnost má více než 60letou historii. V současnosti sídlí ve Švýcarsku. Zaměřuje se na chytré kuchyňské příslušenství s prvotřídním zpracováním a úžasným designem pro náročné. Je to přesně ta kvalita, kterou celou dobu hledáte.

PROHLÉDNĚTE SI VŠECHNY PRODUKTY BODUM

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů