basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

JVC

Historie společnosti JVC spadá do roku 1927 založením "Victor Talking Machine Company" v Japonsku. Dnes patří společnost JVC, roztroušená téměř po celém světě, k velikánům ve svém oboru zabývajícím výrobou televizorů, DVD přehrávačů/rekordérů, domácích kin, kamer, audio přehrávačů a dalších perel audiovizuální techniky.

Nejprodávanější produkty JVC

Zobrazit více produktů

O značce JVC

Zpočátku se předchůdce JVC zabýval výrobou gramofonových desek a později také gramofonů a rádiových přijímačů. V 50.letech se společnost začala zabývat produkcí prvních televizních přístrojů a dále byly patentem pro "dvouhlavé snímání s šikmou stopou" vytvořeny ještě dnes platné základy pro vítězné tažení videa VHS. Vynalézavému duchu obklopujícímu JVC vděčíme i za gramofonovou stereodesku, první křemenem řízený gramofon, první kazetový magnetofon s možností přehrávání kovových pásků a první HiFi mikrověž.

Společnost JVC se nadále zabývá vývojem a inovací svých produktů na které se můžeme těšit i v budoucnu. Aktuální vynálezy jako senzační digitální kamera GR-DV1, první videorekordér s funkcí PALplus, technologie 3D-PHONIC-Surroundsystem nebo D-VHS, jenž jasně dokazují jaká vývojová síla se pod značkou JVC skrývá.

Společnosti JVC však nepatří jen audio, video produkty pro amatéry, nýbrž také profesionální videovybavení a výrobky z oblastí počítačové technologie, bezpečnostní techniky, telekomunikací a také trvalé angažování v hudebním a filmovém průmyslu.

Na DATART.cz se můžete setkat s výrobky JVC v těchto kategoriích: domácí kina, HiFi systémy, Blu-ray přehrávače a především videokamery.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů