×
arrow-up arrow-down

LETNÍ VIP SOUTĚŽ NABITÁ CENAMI – NAKUP A VYHRAJ I TY!

Nakupuj v DATARTu jako VIP zákazník! S VIP programem můžeš nakupovat za zvýhodněné ceny, jak je rok dlouhý, a to zcela bez omezení!

Pokud ještě nenakupuješ za výhodné studentské VIP ceny, jednoduše zaregistruj svůj ISIC průkaz a nakupuj elektro levněji. Zároveň se tak můžeš zapojit do letní soutěže.

Našim VIP zákazníkům totiž vždy rádi dopřejeme. Proto jsme si připravili speciální letní soutěž, ve které rozdáváme celkem 15 výher. Každý druhý prázdninový týden losujeme 3 výherce, kteří se mohou těšit na báječně ceny! Čím víckrát nakoupíš, tím větší máš šanci na výhru.


Co můžeš vyhrát?

5x elektrická koloběžka Xiaomi Essential
Vydej se vstříc novému dobrodružství na elektrické koloběžce Xiaomi s intuitivním ovládáním, třemi režimy a v neposlední skvělou výdrží.

5x Samsung Galaxy Watch4 40 mm
Těšit se můžeš na stylový doplněk v podobě chytrých hodinek Samsung, které kromě jiných funkcí umožňují monitorovat zdravotní funkce, spánek i sportovní aktivity.

5x přenosný reproduktor JBL FLIP 5
Na pláž, do parku i na piknik se vždy hodí přenosný reproduktor JBL. Oceníš dlouhou výdrž baterie, vysoký výkon pro skvělý poslech a navíc předvede mocnou sílu dunivých basů.
 

Jak se zapojit do soutěže?

  1. Nakup jakékoliv zboží pod svým VIP účtem od 1. 7. do 31. 8. 2022 na webu DATART.cz nebo v prodejně DATART, kde nahlásíš u pokladny svůj e-mail.
  2. My tě automaticky zapojíme do soutěže o skvělé ceny.
  3. Každý druhý prázdninový týden losujeme 3 výherce.
  4. Výherci budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky do 20 dní od vyhlášení výhry.
  5. Úplná pravidla akce najdeš zde.

Pokud se tvoje jméno objeví zde, můžeš začít oslavovat!

Neváhej a nakup v DATARTu jako VIP zákazník, každý nákup může vyhrát!
 

Akce platí od 1. 7. do 31. 8. 2022.