iPhone 12 Pro Max Apple

Těšili jste se, že vstoupíte do nové éry iPhonu? Skvěle, tak teď vám v tom už nic nebrání! Můžete si udělat radost dlouho očekávanými novinkami iPhone 12, které jsou konečně v prodeji! Co přesně vám nový iPhone přináší?

Jako první vás v nové éře iPhonu přivítá iPhone 12, který nabral na rychlosti. Má superrychlé 5G a A14 Bionic, nejrychlejší čip ve smartphonu. Budete se moct spolehnout na superrychlé stahování filmů a streamování videí ve vysoké kvalitě. Na první pohled se zakoukáte do 6,1palcového Super Retina XDR displeje. O bezpečnost nového iPhonu 12 se stará Ceramic Shield se 4× větší odolností při pádu, ne nadarmo je pevnější než jakékoli sklo na smartphonu. Vyspělá dvojitá 12Mpx fotosoustava s nočním režimem na všech fotoaparátech dělá neuvěřitelné fotky při slabém světle. A co teprve kinematografická kvalita Dolby Vision, ve které běží nahrávání, úpravy a přehrávání videí! Pro rychlejší bezdrátové nabíjení jsou zase připraveny nové přicvakávací doplňky MagSafe.

Skok za skokem se k vám blíží další novinka – iPhone 12 Pro. Díky superrychlému 5G je jako stvořený pro stahování obrovských souborů na cestách a streamování HDR videí. Na krásně jasný 6,1palcový Super Retina XDR displej je radost pohledět, stejně jako na fotky z profesionální 12Mpx fotosoustavy, která dělá dechberoucí fotky i při slabém světle a má 4× rozsah optického zoomu. Zásluhou LIDAR skeneru zažijete dokonalejší zážitky v rozšířené realitě nebo si vyfotíte skvělé portréty v nočním režimu. Samozřejmostí je čip A14 Bionic či ochrana pomocí Ceramic Shield. A i v tomto případě můžete počítat s novými přicvakávacími doplňky MagSafe pro rychlejší bezdrátové nabíjení.

Pro ty nejnáročnější z vás je tu nekompromisní iPhone 12 Pro Max se superrychlým 5G, čipem A14 Bionic, ale hlavně s nejlepší 12Mpx profesionální fotosoustavou na iPhonu, která dělá senzační fotky při slabém světle a má 5× rozsah optického zoomu. Prohlédnete si je na větším 6,7palcovém Super Retina XDR displeji. Užijete si portréty v nočním režimu a dokonalejší zážitky v rozšířené realitě díky LIDAR skeneru. Videa nahrajete, upravíte a přehrajete v kinematografické kvalitě Dolby Vision. A pro rychlejší bezdrátové nabíjení využijete nové přicvakávaci doplňky MagSafe. Tohle je zkrátka ohromný skok správným směrem.

Malá tělem, ale velká duchem je poslední Apple novinka – iPhone 12 mini. Je to nejmenší, nejtenčí a nejlehčí 5G telefon na světě. Tenhle maximálně schopný mini iPhone vás dostane kompaktním 5,4palcovým Super Retina displejem, čipem A14 Bionic a novou 12Mpx dvojitou fotosoustavou s nočním režimem na všech fotoaparátech. HDR videa si nahrajete, upravíte a přehrajete rovnou v kinematografické kvalitě Dolby Vision. Superrychlé 5G zase využijete na stahování filmů a streamování videí ve vysoké kvalitě. Nový iPhone 12 mini zkrátka klame tělem.

i40916 iPhone 12 Pro Max

Nejprodávanější v kategorii


Filtrovať môžete podľa:

Cena
32490-32490|35490-35490|39990-39990
Další technické parametry Filtrování výsledků
  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Dostupnost na prodejně
    Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
  • Aktuální filtr
  • Značka

Nejprodávanější

Zobrazuji 1 - 12 ze 12

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů