iPad

do každé rodiny

iPad

iPad je jedním z nejlepších nástrojů, které kdy byly vynalezeny pro vzdělávání, prozkoumávání a udržování kontaktu. Rodiče ho milují. Děti ho milují. Navíc díky neustále přibývajícím funkcím a skvělým aplikacím si v něm každý najde to své.

Mějte pod dohledem, co děti dělají.

Vy znáte své dítě lépe než kdokoli jiný. Proto iPad a iOS obsahuje takové funkce, díky kterým můžete rozhodnout, co vaše dítě může s iPadem dělat a co nikoli.

Aplikace

Aplikace, App Store a dostupný obsah.

V sekci “Děti” v AppStoru najdete pouze takové aplikace, které byly pečlivě vybrány pro děti. Navíc můžete jednoduše určit, které aplikace si dítě může z App Storu stáhnout např. podle věku.

Pokud chcete, tak můžete omezit instalování nových aplikací jako např. sociální sítě, aplikace na sdílení fotografií nebo případně i úplně vypnout internetový prohlížeč. Díky rodinnému sdílení navíc také můžete schvalovat aplikace, které si dítě chce stáhnout.

Pomocí pokročilému nastavení je na iPadu také možné omezit webové stánky, ke kterým bude mít vaše dítě přístup.

Mějte přehled kde vaše děti jsou.
24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

I když je každý rodinný člen někde jinde - ve škole, u kamaráda, na nákupech nebo kdekoli - díky iPadu mají rodiče důležité informace po ruce.

Lokalita

Lokalita, ztracené zařízení a rodinné konverzace.

Funkce Find my Friends vám umožní sledovat, kde se vaše dítě nachází a může si také nechat posílat notifikace, když někam přijde nebo naopak od někud odejde.

Díky funkce Find my iPhone můžete vidět, kde se všechna vaše rodinná zařízení nacházejí a zároveň pokud iPad odložíte někam, kde ho nemůžete najít, tak na něm můžete nechat zahrát zvuk. Pokud iPad ztratíte úplně, můžete na dálku smazat veškerá data.

Pokud máte více iOS zařízení jednoduše vytvoříte rodinnou konverzaci, v rámci které i udividíte lokalitu jednotlivých členů rodiny.

Sdílení

Sdílejte v rámci rodiny společné fotky, aplikace, hudbu a filmy.

Rodinné sdílenní vám umožní sdílet věci, které máte rádi s lidmi, které máte rádi. Už tedy nebudete muset kupovat stejné věci stále dokola. Nastavení je navíc velice jednoduché.

Kupte jednou, sdílejte se všemi. Fotky i videa.

Díky Rodinné sdílení může každý člen rodiny sledovat stejné filmy, seriály, stahovat hudbu, knížky i aplikace. Navíc díky Apple Music předplatnému můžete mít přístup k více než 45 milionům skladeb.

Vytvořte si rodinné foto album, které bude moct každý z rodiny vidět a přidávat do něj fotky i videa. Můžete mít společný rodinný kalendář i samostatný kalendář pro každého člena rodiny a sdílet až 2TB iCloud úložiště, do kterého se vám toho spoustu vejde.

Soukromí

Soukromí rodiny je na prvním místě.

Na iPadu můžete mít uložené vélké množství různých osobních dat. Od fotek, kontaktů, přes emaily až po různá hesla. iPad byl už od úplného počátku navžený tak, aby hardware i software tyto informace chránil. Od chvíle, kdy svoje zařízení zapnete, poskytuje operační systém zabezpečené a stabilní prostředí. Například Touch ID, které slouží k odemykání zařízení, je nejvyspělejší bezpečnostní technologie na osobním zařízení. Operační systém navíc obsahuje možnosti speciálně určené rodičům a dětem.

Rodina

Hraje si celá rodina.

Díky široké škále aplikací se zabaví každý člen rodiny. Tátům už neuteče žádný sportovní přenos, mámy ocení aplikace na cvičení a celá rodina se zabaví při společenských hrách. Babičky zůstanou ve spojení se svými vnoučaty, ať jsou kdekoliv na světě a dědové si budou ještě více užívat své koníčky díky aplikacím pro kutily.

Stabilita

Stabilní a snadno použitelný.

iPad funguje hned po vybalení, jednoduše se ovládá a používá. Na iPadu budete mít perfektní uživatelský zážitek díky bezchybnému hardwaru a softwaru, který dokonale spolupracuje. Navíc pokud již máte nějaké Apple zařízení, iPad s ním bude skvěle spolupracovat. iOS, nejvyspělejší mobilní operační systém na světe, je pro iPad vyladěný. Navíc obsahuje asistenčních funkce, které zpřístupňují iPad lidem se speciálními potřebami (pro zrak, sluch a interakce).

Zpracovaní

Skvělé zpracování a design. Baterie na celý den.

iPad vydrží mnohem více díky unibody konstrukci. Je designován se smyslem pro detail a je navržen tak, aby vydržel. A i když má iPad úžasný výkon, vyspělý displej, dva fotoaparáty, ultrarychlé bezdrátové připojení a baterii na celý den, je elegantní a kompaktní. Můžete s ním vyrazit v podstatě kamkoli a dělat na něm prakticky cokoli.

Apple Pencil

Apple Pencil

Apple Pencil rozvíjí přednosti iPadu Pro a iPadu (2018) a otvírá nové tvůrčí možnosti. Snadno můžete psát, anotovat a kreslit s přesností na jednotlivé pixely. Budete překvapení, jak bezprostředně a přirozeně Apple Pencil reaguje.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů