basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Technické parametry

Technické parametry Robotický vysavač iRobot Roomba 966 + Braava jet 240

Všeobecné vlastnosti
Výrobce iRobot
Kategorie Vysavače, domácí pomocníci iRobot
Záruka 24 měsíců
Zdroj energie aku (Li-ion)
SMART Ano
Mopování Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35 cm
Výška výrobku 35 cm
Hloubka výrobku 9,1 cm
Hmotnost výrobku 5,1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 42 cm
Výška balení 52 cm
Hloubka balení 23,5 cm
Hmotnost balení 7,6 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 10731301 kb)
Návod k použití 2 Stahnout (pdf / 17549248 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Braava Jet 240: robotický mop • tichý úklid • senzory proti pádu ze schodů • režim zametání/mopování • vhodný na všechny typy tvrdých podlah • navigace iAdapt 2.0 • virtuální zeď • nádržka na vodu • úklid podél stěn a pod nábytkem • pro plochu do 25 m²

Roomba 966: robotický vysavač • objem nádoby 0,6 l • velikost uklizené plochy až 185 m² • výdrž na nabití až 75 minut • doba nabíjení 120 minut • pokročilý navigační systém systém iAdapt 2.0 • indikátor plné nádoby • na všechny typy podlah • senzor proti pádu ze schodů • připojení k mobilnímu telefonu pomocí aplikace iRobot HOME • hlučnost 58 dB

Set 2 produktů - iRobot Roomba 966 a iRobot Braava jet 240


iRobot Braava Jet 240

Prach, nečistoty, ani mastnota už ve vaší domácnosti neobstojí. A vy přitom nemusíte ani vstát z gauče. Robotický mop iRobot Braava Jet zvládne ty nejotravnější domácí práce jako vytírání podlah, drhnutí nečistot nebo zametání úplně sám. Našlapali jste v koupelně anebo vám při vaření prskla rajčatová omáčka na podlahu? Žádný problém! iRobot Braava Jet je vhodný na všechny typy podlah a nezalekne se ani kluzkých dlaždic v koupelně nebo na toaletě. A vy budete mít náhle tolik volného času, že ani nebudete vědět, co s ním...

Schody malého hranatého robůtka rovněž nelekají. Díky vestavěnému senzoru, který ho chrání proti pádům, se u okraje propasti vždy bezpečně zastaví, otočí se a vydá se jinou cestou.

Robotický mop je navíc tichý jako myška. S moderním elektromotorem o jeho činorodém šmejdění vůbec nebudete vědět. Dobám, kdy hučení vysavače burcovalo ze spánku celou domácnost, už definitivně odzvonilo. iRobot Braava vykoná všechnu práci diskrétně, rychle a přesně podle vašeho zadání. Už víte, kterou knížku si přečtete jako první, zatímco se kolem vás bude čistit?

Koště, mop i hadr nechte odpočívat. Braava Jet si se špínou a nečistotami poradí za vás.

 

Chytře

Žádné místo už není nedostupné. Chytrá navigace iAdapt 2.0 robot bude navádět do nejmenších zákrut, například kolem nohou židlí a stolů.


 

Jednoduše

Nasaďte na robot čistící podložku a přístroj už si konkrétní režim úklidu vybere sám. Na vás je pouze stisknout tlačítko CLEAN a pustit malého pomocníka ze zřetele.


 

Čistě

Nečistoty, prach, ani mastné skvrny nejsou pro robota překážkou. Na obzvlášť odolné nečistoty nasadí rozprašovač roztoku.


 

Virtuální zeď

Nechcete, aby se robůtek pletl pod nohama návštěvy anebo potřebujete uklidit jenom část pokoje? Žádný problém. Jeden dlouhý stisk tlačítka CLEAN a robot si vytvoří virtuální zeď, kterou nepřekročí. Uklízet bude jenom ve směru dopředu a do stran.


 

Úklid pod nábytkem

Do rohů, těsně podél stěn anebo pod nábytek se mopem dosahuje těžko. Úklidový robot se však díky svým kompaktním rozměrům snadno vměstná do všech těsných prostor, včetně rohů místnosti. Ani o koberec se nezasekne, díky svým chytrým senzorům se mu totiž automaticky vyhne.


iRobot Roomba 966

Roomba 966 od lídra trhu s robotickými vysavači, společnosti iRobot, se rychle stane nedílnou součástí vaší domácnosti. Sice o jeho provozu ani nemusíte vědět, neboť díky funkci plánování může uklízet v době, kdy nejste doma, ale pocítíte to na dokonalé čistotě vašeho bytu/domu, aniž byste museli po náročném dni v práci brát do ruky vysavač.  

O robota se nemusíte vůbec starat. Disponuje totiž celou řadou senzorů a kamerou, takže rozpozná překážky a vyhne se jim. Stejně tak mu nehrozí pády ze schodů a vzhledem ke kompaktní konstrukci uklidí i pod nábytkem. Dodáván je navíc i se speciální nabíjecí stanicí, do níž se po úklid sám vrátí. Dokáže vysát až 185 m2 a maximální výdrž baterie odpovídá  75 minutám. V balení je speciální virtuální zeď, která robotovi zamezí do přístupu k vybrané části domácnosti – například pelechu vašeho domácího mazlíčka.  

V úklidu mu výrazně napomáhá pokročilý systém AeroForce a motor 2. generace iRobot s až 5× větším sacím výkonem. O perfektní filtraci a zachycení prachu se stará filtr AeroForce. Zásadní vlastností tohoto modelu je také možnost ovládat jej pomocí chytrého telefonu/tabletu odkudkoli potřebujete.

Oáza čistoty a klidu bez jakékoli námahy a ztraceného času. Ovládat mě můžete z mobilu a dokonale uklidím i velké domy.


 iAdapt 2.0

Robot využívá pokročilý systém iAdapt 2.0 s vizuální lokalizací. Díky tomu se inteligentně pohybuje po domácnosti a automaticky se dobije v případě docházející baterie a následně vysaje zbytek prostoru. Má senzory proti pádům ze schodů a nízká konstrukce umožňuje snadno zajet pod nábytek a uklidit pod ním.

 

 

iRobot HOME

Robota lze ovládat i pomocí aplikace iRobot HOME. Můžete tak například z práce poslat povel, aby uklidil, než dorazíte domů. V aplikaci jsou samozřejmě k dispozici i pokročilejší volby. Samozřejmě se lze spolehnout i na ovládání přímo na robotovi, kdy k zahájení úklidu stačí stisknout tlačítko CLEAN

 

 

AeroForce s Gen 2

Sílu pro úklid Roombě dodává 3stupňový systém čištění AeroForce s Gen 2 motorem. Je až 5krát účinnější v porovnání s modely série Roomba 600 a 700. Navíc je téměř bezúdržbový a spolehlivě vysává jak tvrdé podlahy, tak i koberce.

 

 

Vysaje celou domácnost

iAdapt 2.0 je vybaven kamerou, která umožňuje Roombě přesně se orientovat v celém domě. Pamatuje si dokonce svoji poslední polohu, aby v případě dobití vždy začal tam, kde skončil. Na nabití přitom dokáže pracovat až 75 minut!

 

 

Maximálně efektivní

Robot má proti sobě rotující kartáče, jež jsou vysoce odolné vůči namotávání vlasů a účinně sbírají nečistoty. Navíc jsou téměř bezúdržbové. Efektivitu vysávání prachu pak výrazně vylepšuje vysávání Airflow, které vás zbaví nejen prachu a nečistot, ale také alergenů. Nabízí se dokonce i funkce Dirt Detect, kdy robot vyhledá silně znečištěná místa a dokonale je uklidí.

Technické parametry

Technické parametry Robotický vysavač iRobot Roomba 966 + Braava jet 240

Všeobecné vlastnosti
Výrobce iRobot
Kategorie Vysavače, domácí pomocníci iRobot
Záruka 24 měsíců
Zdroj energie aku (Li-ion)
SMART Ano
Mopování Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35 cm
Výška výrobku 35 cm
Hloubka výrobku 9,1 cm
Hmotnost výrobku 5,1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 42 cm
Výška balení 52 cm
Hloubka balení 23,5 cm
Hmotnost balení 7,6 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 10731301 kb)
Návod k použití 2 Stahnout (pdf / 17549248 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů