basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Doporučujeme přikoupit

Technické parametry

Technické parametry Robotický vysavač iRobot Roomba 606 + Braava jet 240 černý

Všeobecné vlastnosti
Výrobce iRobot
Kategorie Vysavače, domácí pomocníci iRobot
Záruka 24 měsíců
Zdroj energie aku (Li-ion)
SMART Ano
Mopování Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 34 cm
Výška výrobku 34 cm
Hloubka výrobku 9,2 cm
Hmotnost výrobku 4,2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 39,4 cm
Výška balení 44,5 cm
Hloubka balení 22,7 cm
Hmotnost balení 7,1 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 10731301 kb)
Návod k použití 2 Stahnout (pdf / 9451543 kb)
Produktový list Stahnout (octet-stream / 8737 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Braava Jet 240: robotický mop • tichý úklid • senzory proti pádu ze schodů • režim zametání/mopování • vhodný na všechny typy tvrdých podlah • navigace iAdapt 2.0 • virtuální zeď • nádržka na vodu • úklid podél stěn a pod nábytkem • pro plochu do 25 m² Roomba 606: robotický vysavač • automatický provoz • navigace iAdapt • třístupňový čisticí systém (boční kartáč, dva protilehlé rotující kartáče, sací motor) • akustická detekce nečistot • senzory proti pádu ze schodů • program SPOT • velkokapacitní sběrný koš • funkce virtuální zdi • systém proti zamotání do kabelů • automatické nabíjení

Set 2 produktů - iRobot Roomba 606 a iRobot Braava jet 240


iRobot Braava Jet 240

Prach, nečistoty, ani mastnota už ve vaší domácnosti neobstojí. A vy přitom nemusíte ani vstát z gauče. Robotický mop iRobot Braava Jet zvládne ty nejotravnější domácí práce jako vytírání podlah, drhnutí nečistot nebo zametání úplně sám. Našlapali jste v koupelně anebo vám při vaření prskla rajčatová omáčka na podlahu? Žádný problém! iRobot Braava Jet je vhodný na všechny typy podlah a nezalekne se ani kluzkých dlaždic v koupelně nebo na toaletě. A vy budete mít náhle tolik volného času, že ani nebudete vědět, co s ním...

Schody malého hranatého robůtka rovněž nelekají. Díky vestavěnému senzoru, který ho chrání proti pádům, se u okraje propasti vždy bezpečně zastaví, otočí se a vydá se jinou cestou.

Robotický mop je navíc tichý jako myška. S moderním elektromotorem o jeho činorodém šmejdění vůbec nebudete vědět. Dobám, kdy hučení vysavače burcovalo ze spánku celou domácnost, už definitivně odzvonilo. iRobot Braava vykoná všechnu práci diskrétně, rychle a přesně podle vašeho zadání. Už víte, kterou knížku si přečtete jako první, zatímco se kolem vás bude čistit?

Koště, mop i hadr nechte odpočívat. Braava Jet si se špínou a nečistotami poradí za vás.

 

Chytře

Žádné místo už není nedostupné. Chytrá navigace iAdapt 2.0 robot bude navádět do nejmenších zákrut, například kolem nohou židlí a stolů.


 

Jednoduše

Nasaďte na robot čistící podložku a přístroj už si konkrétní režim úklidu vybere sám. Na vás je pouze stisknout tlačítko CLEAN a pustit malého pomocníka ze zřetele.


 

Čistě

Nečistoty, prach, ani mastné skvrny nejsou pro robota překážkou. Na obzvlášť odolné nečistoty nasadí rozprašovač roztoku.


 

Virtuální zeď

Nechcete, aby se robůtek pletl pod nohama návštěvy anebo potřebujete uklidit jenom část pokoje? Žádný problém. Jeden dlouhý stisk tlačítka CLEAN a robot si vytvoří virtuální zeď, kterou nepřekročí. Uklízet bude jenom ve směru dopředu a do stran.


 

Úklid pod nábytkem

Do rohů, těsně podél stěn anebo pod nábytek se mopem dosahuje těžko. Úklidový robot se však díky svým kompaktním rozměrům snadno vměstná do všech těsných prostor, včetně rohů místnosti. Ani o koberec se nezasekne, díky svým chytrým senzorům se mu totiž automaticky vyhne.


iRobot Roomba 606

Domácnost bez prachu a špíny již není utopie. Vracejte se domů z práce do čistého prostředí. Nepotřebujete k tomu najímat uklízecí firmu, stačí si pořídit robotický vysavač iRobot Roomba. Přístroj se ihned skamarádí se všemi místnostmi v domě, pozná, kde jsou schody a kam má vstup zakázán. Vy pouze nastavíte program a čas spuštění a můžete na něj zapomenout. Robot začne pracovat, a pokud by mu došla energie, sám se vrátí k základně, nabije se a poté pokračuje v úklidu.

Hravě si poradí s nečistotami na tvrdých parketách, ale problémy mu nedělá ani koberec. Speciální konstrukce zajistí, že se nezamotá dokonce ani do dlouhých kobercových vláken, stejně jako ho nechají chladné kabely. Pokud byste se však o nějakou oblast doma skutečně báli, nastavte přístroji virtuální zeď, aby se k vybranému místu nepřibližoval.

SPOT proti skvrnám

Roomba zvládne automaticky detekovat velké nečistoty. Aktivuje program SPOT, s nímž důkladně uklidí místo, aby na něm žádná špína nezůstala. Speciální prodloužené kartáčky odstraní prach i v těsné blízkosti stěn a nábytku. Díky své malé výšce se Roomba dostane i pod nízkou pohovku či postel, abyste měli pořádek i v místech, kam ani nevidíte.

Obsah balení

  • vysavač
  • Li-Ion baterie
  • nabíjecí základna
Mějte doma neustále uklizeno, aniž byste kvůli tomu museli hnout prstem!

 

Automatické nabíjení

Kdykoliv začne vysavači docházet energie, vrátí se k základně, kde se nabije a poté automaticky pokračuje v úklidu na místě, kde přestal. Vy se nemusíte starat vůbec o nic.


 

AeroVac

Filtr z mikrovláken zachytí i ty nejjemnější částice prachu. Během provozu nedochází k víření, ale nečistoty jsou bezpečně izolovány uvnitř přístroje. Po dokončení úklidu stačí sběrnou nádobku vysypat a opět je připravena k používání.


 

Antitangle

Výrobci se při tvorbě vysavače soustředili na koncové uživatele. Technologie Antitangle zaručí, že se vám vysavač nezasekne do kabelů nebo třásní od koberce. Kdykoliv ucítí nějaký odpor, otočí rotaci. Tím pádem se uvolní a dál pokračuje v úklidu, aniž byste ho museli vysvobodit.


 

Bez nehod

Praktický senzor zajistí, že Roomba rozpozná schody a ihned se otočí. Nehrozí proto pád vysavače a jeho rozbití, můžete ho bez starostí nechat pracovat i v době vaší nepřítomnosti.


 

Virtuální zeď

Využijte funkci virtuální zdi a zabraňte Roombě, aby se připletla do elektrických kabelů nebo aby se přiblížila ke křehkým předmětům. S extra funkcí Halo se kolem vámi vybraných předmětů vytvoří neviditelná oblast, kam vysavač nikdy nevstoupí.

Technické parametry

Technické parametry Robotický vysavač iRobot Roomba 606 + Braava jet 240 černý

Všeobecné vlastnosti
Výrobce iRobot
Kategorie Vysavače, domácí pomocníci iRobot
Záruka 24 měsíců
Zdroj energie aku (Li-ion)
SMART Ano
Mopování Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 34 cm
Výška výrobku 34 cm
Hloubka výrobku 9,2 cm
Hmotnost výrobku 4,2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 39,4 cm
Výška balení 44,5 cm
Hloubka balení 22,7 cm
Hmotnost balení 7,1 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 10731301 kb)
Návod k použití 2 Stahnout (pdf / 9451543 kb)
Produktový list Stahnout (octet-stream / 8737 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů