basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hudba

Hudba

Filtrovať môžete podľa:

  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Žánr

Nejprodávanější

Zobrazuji 1 - 1 ze 1

Zobrazení: Tabulkové | Řiadkové

Ponořte se do tónů své oblíbené hudby. V dnešní době je interpretů čím dál více. Rádia hrají nové hvězdy a rozvíjí se všechny žánry od popu, rocku, country až po metal, hip-hop nebo soul. Vyberte si hudbu, která vás bere za srdce.

Online obchody jsou plné CD nosičů, které si můžete pohodlně z domova zakoupit a poslechnout. Poté si disk vložte do počítače nebo do televize, nebo si z něj vytvořte MP3 do svého chytrého telefonu či tabletu. Váš oblíbený interpret vás bude provázat na každém vašem kroku.

Hudební CD

Mějte písničky svého oblíbeného zpěváka, zpěvačky nebo skupiny vždy po ruce. DATART nabízí širokou nabídku interpretů, a to jak současných, tak i legendárních bavičů minulého tisíciletí. Vracejte se k známým písním a objevujte novinky. Pro ten nejlepší zážitek doporučujeme pořídit si kvalitní reproduktory, skrze které zvuk ještě lépe vynikne.

Soundtracky

Speciální podkategorií hudby tvoří soundtracky neboli hudba k filmům a seriálům. Soundtracky obsahují skladby, které zní ve filmu, takže vám při jejich dalším poslechu budou evokovat atmosféru nebo vyvolají vzpomínky na konkrétní scénu, kde písnička zazněla. Na soundtraccích se podílí mnohdy také známí interpreti, kteří nazpívají skladby, jež byste jinak na jejich klasickém CD nenašli.

Písničky a pohádky pro děti

Ani vaše malé ratolesti o zábavu nepřijdou. Pořiďte jim dětské CD. Na výběr máte různé kategorie, od výukových až po audio pohádky nebo večerníčky. Po pohádce se jim bude skvěle usínat a vy je můžete tímto způsobem seznámit s českými klasikami, jakými jsou Mach a Šebestová, Pohádky veselé mašinky a další. Dítko se vám rozveselí, když mu pustíte líbivé melodie. Využijte mistry žánru Svěráka a Uhlíře nebo doporučení nejlepších písniček pro děti. Pláč ihned přestane a dítě bude klidné a veselé, naladěné na tu správnou notu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů