Huawei online shop
Nakoupit

Huawei

Huawei patří mezi největší výrobce chytrých telefonů, tabletů a nositelné elektroniky na světě. Je znám svými inovacemi jako např. funkcí super-rychlého nabíjení Super Charge, využívání umělé inteligence a spoluprací s výrobcem profesionálních fotoaparátů společností Leica.

V prémiovém segmentu chytrých telefonů zejména dominuje řada Mate a P-series, které se vyznačují nejlepší technologií displeje, bezdrátového nabíjení (Mate 20 Pro) a jedním z nejrychlejších mobilních procesorů s umělou inteligencí na trhu.

Nejprodávanější produkty Huawei

Zobrazit více produktů

O značce Huawei

Druhý na světě

Společnost Huawei je v současnosti největší výrobcem telekomunikačních zařízení na světě a zaměstnává přes 180 tisíc lidí v celkem 170 zemích celého světa. Jakožto globální gigant v produkci mobilních telefonů poskočila Huawei v loňském roce na druhou pozici, z které vyšachovala americký Apple, a zařadila se za jihokorejský Samsung. Více než třetina všech zaměstnanců firmy pracuje v sektorů inovací a vývoje, takže se není, co divit, že experti do budoucna predikují další dramatický růst.

Síťový expert

Spolu s telekomunikačními nosiči vytvořila Huawei přes 1500 telekomunikačních a podnikatelských sítí, v současnosti se aktivně zapojuje do rozvoje cloudových technologií, včetně podpory univerzitních programů, které vychovávají inženýry a odborníky v oboru, a napomáhá vzájemnému propojení více než třetiny světové populace. Základem její firemní politiky jsou inovace, otevřenost, spolupráce a sdílený úspěch celého průmyslového odvětví.

Úspěch čínského lidu

Založena v roce 1987 v čínském Šen-čenu, dokázala Huawei rychle prorazit na globální trhy a vybudovala si pověst spolehlivého a dravého hráče, který je dobrým reprezentantem nejlidnatější země na světě. I jméno společnosti samotné značí v překladu „Úspěch Číny“.   Huawei je na tuzemském trhu znám především svými mobilními telefony, tablety a jejich příslušenstvím, jeho portfolio v zahraničí doplňují také notebooky, chytré hodinky nebo komponenty chytrých domácností, inteligentní sítě nebo designové reproduktory. Na úrovni firemních celků pak všechny prvky síťové integrace a další pokročilá odvětví. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů