basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hračky Casio

Hračky
 • vzdělávací hračky Vzdělávací a chytré hračky
 • 40_rc_modely_dospele RC modely

Nejprodávanější v kategorii


Filtrovať môžete podľa:

 • Dostupnost
 • Pouze produkty s dárkem
 • Dostupnost na prodejně
  Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
 • Značka
 • Typ modelu
  Doporučený věk od
  0-0
  Maximální dosah
  0-0
  Další parametry
  Měřítko
  Dobíjení
  Počet frekvencí
  0-0
  Stabilizace (gyroskop)

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

Nová hračka potěší každé dítě, ať už jde o malé miminko, nebo šikovného školáka. Rozdávejte radost svým dětem a pořiďte jim dárky v podobě krásných a praktických hraček, s nimiž se nejen vydovádí, ale také se i něčemu přiučí. Hračky jsou různé, malé i velké, těžké i lehké, plastové, dřevěné, na dálkové ovládání, představivosti se meze nekladou. Chlapcům i děvčátkům jistě vždy udělá radost také LEGO.

Pro kluky i holky

Potěšte všechny chlapce luxusním sporťákem, nebo mu pořiďte třeba mluvícího robota. V obchodě najdete dárky pro roční děti, auta, draky, plyšáky, nebo třeba chodítka s desítkami různých funkcí, s nimiž se váš klučina učí poznávat tvary, barvy, zvířata i melodie. Na děvčata zase platí panenky - v životní velikosti v kočárku, nebo oblíbená Barbie, dítě vám ocení každý dárek. V cenově dostupných kategoriích najdete levné, leč kvalitní plyšáky, panenky, herní konzole, čajové servisy i domečky na hraní.

Učte své dítě už od útlého věku - vždyť vzdělávací hračky fungují přirozeně a spolehlivě. Pořiďte ratolestem dětské tablety, multifunkční chodítka, chytré hodinky, mluvící plyšáky nebo knížky s 3D efektem. Přirozenou cestou se budou učit, jak svět funguje, a později ve škole zazáří svými dovednostmi a rychleji se zvládnou přizpůsobit.

Do hraček řadíme i RC modelyNejen kluci, ale ani holky nepohrdnou hračkami na dálkové ovládání neboli remote control (RC). Zabavte ratolesti na dlouhé hodiny a dopřejte jim zábavu v podobě autíček, helikoptér, lodí a dalších dopravních prostředků, které se vám budou prohánět po pokoji, zatímco si užíváte chvilku zaslouženého odpočinku. Hračky na dálkové ovládání fungují na baterky, zpravidla je k nim také přiložen adaptér, s nímž hračku po vybití rychle znovu oživíte. Jakmile vaše děti vyrostou, nezapomeňte "vyrůst" do kategorie dronů - ty spolehlivě zabaví i tatínky!

Umět hrát na hudební nástroje je praktická věc, o kterou by se mělo pokusit každé dítě. Hudební nástroje, noty a schopnost přístroj ovládat napomáhá dítěti ke správnému rozvoji a slouží jako prostředek zaujetí, jako koníček. Hudební nástroje vhodné pro menší děti jsou například flétna, housle nebo klávesy. Větším dětem můžete věnovat kytaru nebo harmoniku. Hudební nástroje bývají dřevěné, ale také plastové, některé, například kytary nebo klávesy, můžou být zapojeny do elektřiny.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů