basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hra Child of Eden zdarma

hra child od eden zdarmahra child of eden zdarma

 

Ke každému zakoupenému Xboxu na eshopu nebo kamenné prodejně získáte hru Child of Eden zdarma!

 

 

Co je pro to třeba udělat?

Kromě samotného zakoupení konzole Xbox 360 je také nutné vytvoření účtu na Můj Datart. Registraci do Můj Datart vytvoříte ZDE. Hru zdarma získáte i v případě, že jste již u nás zaregistrováni.

Dalším krokem je zaslání naskenované účtenky z prodejny nebo čísla internetové objednávky, emailu použitého při registraci do Můj Datart a adresy pro zaslání hry zdarma na emailovou adresu infolinka@datart.cz.

Po ověření existující registrace v Můj Datart vám zašleme poukaz na stažení hry Child of Eden z prostředí Xbox Live. Pokud ještě nejste členem Xbox Live, je nutné se před stažením hry zaregistrovat. Instrukce ke stažení hry naleznete na zaslaném poukazu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů