Honor 20 pro

Zachyť více magickou čtyřkou

Honor 20 pro

Kreativita. Zázrak. Inspirace.

Selfies s vysokým rozlišením 32 MPx. Ultra malý fotoaparát (4,5 mm) zabudovaný v displeji.

Všechna pozornost jen na váš telefon

Dynamický holografický design telefonu HONOR 20 PRO je navržen tak, aby podtrhoval váš styl a zároveň vypadal dobře ve vaší ruce, když vytváří jemné vzory a odrazy, které září a pohybují se v různých hrách světel a stínů ve vícerozměrném efektu.

4 fotoaparáty pro uživatele
s profesionální ambicí, které se vám vejdou do kapsy

Vyberte si mezi super širokoúhlou čočkou pro ohromující záběry krajiny, teleskopickou čočkou pro ultra zoom, makro čočkou pro zachycení krásných záběrů zblízka nebo standardní čočkou pro každodenní momentky.

Nejvyšší hodnocení v testu DxOMark Mobile na světě: 111 bodů

HONOR 20 PRO se velmi přiblížil ke špičce žebříčku DxOMark Mobile díky dobrým výsledkům svých fotografií a videa a bez výrazných slabin.

Snímač otisků prstů v boční stěně

Rychlý a ještě více intuitivní než kdykoli předtím. HONOR 20 PRO je vybaven integrovaným tlačítkem pro zapnutí a vypnutí v boční stěně se snímačem otisků prstů. Odemkněte svůj telefon během okamžiku

Vlastnosti

Baterie 4 000 mAh
Čipset 7 nm Kirin 980 s umělou inteligencí
Kapacita uložiště 256 GB
Operační paměť RAM 8 GB
FullView displej 6,26" 2340 x 1080

Barvy Phantom Blue a Phantom Black

Zachyťte okamžiky,na kterých záleží

Hlavní fotoaparát 48 MPx pořizuje snímky špičkové kvality a zbrusu nová super širokoúhlá čočka s úhlem 117° vám umožní dostat do záběru ještě více, takže budete moci snadno fotit jak panoramatické scenérie v krajině, tak i přeplněné interiéry. S trojnásobným optickým zoomem si můžete přiblížit i vzdálené objekty. Nebo můžete pomocí makro čočky naopak fotit předměty hodně zblízka, ze vzdálenosti pouhých 4 centimetrů.

48 MPx a ještě dál

Schopnosti fotoaparátu 48 MPx jsou ještě rozšířeny duálním NPU a duálním ISP čipsetu Kirin 980 s umělou inteligencí.

V tomto režimu je každičký detail zachycen opravdu ostře, i když snímek pořizujete ze vzdáleného nebo vyvýšeného místa

Zachyťte okamžiky, na kterých záleží

HONOR 20 PRO je vybaven systémem OIS se 4 osami na hlavním fotoaparátu a na fotoaparátu s teleskopickou čočkou, jež dokáží ve spolupráci s procesorem Kirin 980 dosáhnout stlačení čoček v reálním čase, a tím omezit pohyb fotografovaného předmětu. Nyní můžete pořizovat úžasné fotografie a videa bez rozostření i při méně kvalitním osvětlení.

Zachyťte noc

Super noční režim hlavního fotoaparátu založený na algoritmu AIS a systému OIS se 4 osami umožňuje pořizovat ostré a jasné snímky při nízké intenzitě osvětlení, a to i při nechtěném pohybu ruky.

Roztřesená a rozostřená videa jsou již minulostí

Natáčejte super plynulá videa bez nutnosti jakéhokoli doplňkového stabilizačního zařízení či vybavení. HONOR 20 PRO je vybaven funkcemi elektronické stabilizace obrazu (EIS) a OIS, jež dodávají vašim videím vynikající kvalitu a stabilitu obrazu, dokonce i v náročných podmínkách.

22,5 W HONOR SuperCharge

Nabití až na 50 %
během pouhých 30 minut.
KOUPIT ZDE
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů