basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Zabodujte ve škole s jedničkou od Honor

Co takhle letošní školní rok začít s úsměvem? Nové lásky, fajn spolužáci a zážitky z prázdnin – všichni čekají jen na vás! A co vy, jste připravení? Pozor! Až budete balit školní batoh, nezapomeňte na nový Honor. Ráno začnete s melodií dle vašeho přání. Na cestu do školní lavice nasadíte sluchátka a každý krok bude hned o něco veselejší! Přestávky pak zpříjemní nové appky a napínavé hry.

A co po škole? Vyrazte ven, užívejte si podzim i se spolužáky! Příjemné chvilky cvaknete s dobrým foťákem… Teď už to září nezní tak špatně, co?

Zabodujte ve škole s jedničkou od Honor

Filtrovať môžete podľa:

  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka
  • 4G/LTE

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů