Hisense

Spotřebiče Hisense jsou navrhovány s důrazem na moderní technologie. Firma se řídí heslem, že pokud mají být technologie skutečně inovativní, musí být dostupné všem. Právě díky tomuto přístupu je společnost Hisense na světové špičce v oblasti chytrých televizorů, domácích spotřebičů a mobilních a komunikačních zařízení. Značka Hisense klade při vývoji a výrobě důraz na dodržování čtyř klíčových bodů, kterými jsou technologie, kvalita, čestnost a odpovědnost. Firma dbá na dodržování procesu zvyšování kvality a za vaše peníze vám tak nabízí tu nejvyšší možnou. Nákup spotřebiče značky Hisense je proto tou nejlepší volbou.

Nejprodávanější produkty Hisense

Zobrazit více produktů

Všechny produkty Hisense

Mobilní klimatizace Hisense APH09

Chlazení - klimatizace,...

Chladnička s mrazničkou Hisense RB400N4BC3 nerez

Ledničky

Mraznička Hisense FC184D4AW1 bílá

Mrazáky

Televize Hisense 43AE7000F černá

Televize

Zobrazit více kategorií

O značce Hisense

Dlouhá tradice

Značka Hisense vznikla již v roce 1969, díky vládním zdrojům. Jejím prvním produktem se stalo rádio prodávané pod názvem Red Lantern. Později získala firma know-how na výrobu černobílých televizí, a to díky objednávce agentury pro národní obranu čínské provincie Šan-tung. Prvních 82 televizí firma vyrobila v roce 1971, v roce 1975 se jí podařilo vyvinout tranzistorové televize.

Firma v současnosti celosvětově zaměstnává více než 75 000 lidí. V domovské Číně drží nepřetržitě již 13 let prvenství na trhu plochých obrazovek. Na celosvětovém trhu s televizemi se Hisense umístila na úctyhodné třetí příčce.

Na českém trhu známe značku Hisense teprve od roku 2015. V tomto roce zahájila v západočeské Plzni činnost továrna na výrobu televizí s kapacitou 600 000 kusů televizí ročně. Produkty pod značkou Hisense se pak na českém trhu nabízí teprve od roku 2016.

Nadupané přístroje

Moderními technologiemi se produkty značky Hisense jen hemží. Firma nabízí například chytré televize s vysoce kvalitním obrazem a rozlišením 4k, s 3D technologiemi nebo funkcí hybridního vysílání HbbTV. I ostatní produkty značky Hisense se mohou pyšnit řadou užitečných funkcí, díky kterým nad konkurencí vyčnívají. Firma klade důraz také na životní prostředí, velké množství jejích produktů je proto zařazeno do nejúspornějších energetických tříd. Pakliže vsadíte na Hisense, vsadíte na jedinečnou technologii, která vás nezklame.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů