Kategorie Herní koutek je rájem pro všechny vášnivé hráče videoher. Nezáleží na tom, jestli preferujete hraní na počítači či na herních konzolích – v tomto oddělení si najde každý to své.

Herní myši

Myš je pravděpodobně nejvíce používaným ovladačem každého hráče počítačových her, takže je jejímu výběru třeba věnovat opravdu dostatek pozornosti. Herní myši se vyznačují zejména velmi krátkou dobou odezvy a často také vypadají moderně a atraktivně. I většiny modelů proto nechybí barevné podsvícení a stále častější jsou i programovatelná tlačítka. Prvkem, na který je důležité se při výběru zaměřit jsou senzory. Nabízíme optické myši, myši s laserovým senzorem a nechybí ani moderní BlueTrack myši. Rozdíl mezi těmito senzory je zejména v jejich citlivosti. Citlivost se udává v DPI, tedy bodech na palec a většinou ji lze regulovat. Standardem jsou herní myši s 2 500 DPI. Technologie BlueTrack navíc nabízí větší snímanou plochu, takže ji lze používat opravdu téměř na jakémkoliv povrchu.

Na herní klávesnice se vztahuje v podstatě stejný popis jako na myši, velmi důležitá je tedy odezva, atraktivita a časté jsou i klávesnice s programovatelnými tlačítky. Nechybí ani podsvícené klávesnice, mechanické klávesnice a v poslední době se objevují čím dál častěji také anti–ghosting klávesnice, u nichž nedochází k problémům s přesností při stisku většího množství kláves.

Audiozařízení

Nezáleží na tom, jestli preferujete reproduktory nebo sluchátka, nabízíme oboje. Herní modely nabízí velmi věrný prostorový zvuk a jsou tak vhodné i pro velmi realistické hry. Zejména při hraní akčních her pak oceníte silné basy, díky nimž si můžete užít realistické zvuky exploze a střelby.

Gamepady, joysticky a jiné ovladače

Herní ovladače máme v nabídce pro všechny hlavní platformy, takže u nás můžete vybírat modely pro PC, PlayStation, Xbox a nechybí ani ovladače pro Nintendo. Pro hráče závodních her jsou pak připraveny herní volanty.

Virtuální realita

Chcete se nechat světem her zcela pohltit? Pak zvažte pořízení VR headsetů. V nabídce máme kromě samotných brýlí i PlayStation VR hry.

Hraní u televize

Pokud preferujete hraní z pohodlí gauče, pak jistě oceníte naši nabídku herních konzolí Mezi nejoblíbenější produkty patří Sony PlayStation (včetně modelů PS4, PS4 Pro), Microsoft Xbox (včetně modelů Xbox 360, Xbox One a Xbox One S) a Nintendo. Speciální skupinou jsou pak přenosné konzole, mezi něž patří například PS Vita a PlayStation Portable, známý také jako PSP.

Herní monitory

Abyste si hru vychutnali maximálně, je třeba mít kvalitní monitor. Monitory zařazené do tohoto oddělení nabízejí bezkonkurenčně rychlou odezvu, vysoký kontrast a širokou konektorovou výbavu. Nechybí tak ani nejrozšířenější konektory, jako HDMI, DVI, VGA nebi DisplayPort.

Výčet nabízených produktů nekončí zdaleka u výše zmíněných kategorií. V našem e-shopu pořídíte také herní podložky, herní předměty, rychlé herní routery, komfortní herní křesla, hry samotné a nechybí samozřejmě ani další herní příslušenství

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů