GOOD LOOT

Společnost Good Loot každý pravověrný fanoušek videoher a popkultury dobře zná. Nikde jinde nenajdete takovou zásobu značkových doplňků, oblečení a vychytávek z vašich oblíbených virtuálních světů. Posuňte své fanouškovské vášně na novou úroveň. Good Loot nabízí zboží nejpopulárnějších videoherních značek, jako FalloutAssassin's Creed nebo Uncharted, stejně jako oděvy a sběratelské předměty z edic kultovních světů jako Star Wars, Pokémon, Warhammer nebo Warhammer 40K, které dobyly svět. 

Nejprodávanější produkty GOOD LOOT

Zobrazit více produktů

Všechny produkty GOOD LOOT

Zobrazit více kategorií

O značce GOOD LOOT

Skvělá kořist

Loot značí v žargonu hráčů videoher kořist, artefakty, zlato a cennosti získané a uloupené z temných hlubin dungeonů, vyrvané strašlivým monstrům za cenu krve, bolesti a vyčerpávajících bojů. Společnost Good Loot přináší fanouškům videoher, her na hrdiny i nejslavnějších sci-fi a fantasy virtuálních světů něco podobného, jen krev tentokrát nepoteče a kořist bude stejně bohatá.

Vše pro fanoušky

Nezáleží na tom, jestli kopete za Star Trek nebo Star Wars, máte rádi nablýskaná, barevná a dobrosrdečná dobrodružství komiksových hrdinů vydavatelství Marvel anebo raději temný, chladný a ponurý vesmír daleké budoucnosti Warhammeru 40K, kde není nic než válka. Good Loot je certifikovaný zástupce nejpopulárnějších světově proslulých značek, jako je Uncharted, Fallout, Assassin's Creed, Playstation a mnoha dalších, a na českém trhu operuje od roku 2016. Mikiny, hrníčky, trička, klíčenky, figurky a spoustu dalších prémiových doplňků a produktů, po nichž jste vždy toužili, teď najdete shromážděnou a pohodlně dostupnou pod jednou střechou.

Z mnoha světů zároveň

Úplně první řada produktů Good Loot byla věnována světu Warhammer, který patří mezi nejznámější figurkové hry všech dob. Filosofií společnosti je přinášet prolnutí mnoha virtuálních světů na jediném místě, být přímou součástí magie, kterou vytvářejí, a splnit všechny fanouškovské sny. Za své nadšení pro virtuální světy se už nemusíte stydět, prémiové oděvy a doplňky ze známých kolekcí vám bude leckdo závidět.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů