Reproduktory Gear4

Reproduktory Gear4Připravili jsme pro vás několik designových produktů značky gear4 za velmi zajímavé ceny.

Pod značkou gear4 se skrývá rozsáhlý sortiment zajímavě a kvalitně zpracovaného příslušenství pro Apple výrobky.

 

 

Podívejme se podrobněji na přenosné reproduktory AirZone Series 1...

Gear4AirPlay stereo reproduktory pro iPod, iPhone a iPad

GEAR 4 s hrdostí představuje řadu AirZone Series 1, našeho prvního bezdrátového domácího stereo systému s novou revoluční technologií od Applu - AirPlay. Stylový kovový design s dokonale lesklým povrchem řadí tento model mezi špičkové výrobky od GEAR 4, dokonalý pro každou domácnost. Můžete si tak kdekoliv doma připojit svůj iPhone, iPod touch nebo iPad a sdílet hudbu bezdrátově bez ztráty kvality zvuku. Navíc je velice snadno ovladatelný a do každé místnosti vnese vysoký zvukový výkon. AirZone Series 1 Vám také umožňuje sdílet hudbu z Vašeho PC nebo Macu přes iTunes. Podrobnosti o vlastnostech výrobku a jeho nastavení naleznete v přiloženém videu Help + How-to v galerii vpravo Pokud zakoupíte AirZone Series 1 přes portál gear4.com, získáváte exkluzivně nerozporovatelnou 2-letou zárukou od GEAR 4. Pro případné reklamace v budoucnu prosím uchovejte si e-mail potvrzující koupi výrobku.

AirPlay

AirPlay je nová revoluční technologie od firmy Apple, která Vám umožňuje bezdrátový přenos hudby - z jakéhokoliv místa Vašeho domova. AirPlay využívá Vaši bezdrátovou síť k přenosu hudebních souborů z Vašeho iPhonu, iPod touch nebo iPadu do jakéhokoliv reproduktoru s funcí AirPlay. Hudbu je možné přehrávat také z Vašeho PC nebo Macu přes iTunes. Máte-li operační systém iOS 4.3, je již funkce AirPlay na Vašem iPhone, iPod touch nebo iPadu aktivní; stejně tak je tomu, pokud máte iTunes na svém PC nebo Macu. AirPlay můžete využít také pro přenos audio a video souborů nebo fotografií do Apple TV přes Vaši domácí síť. AirPlay Vám nabízí komplexní bezdrátové propojení ovladatelné z přístroje, které držíte v ruce.

Gear4 AirZone Series1Jednoduché propojení

S dokonalým LCD monitorem získáváte to nejčistší propojení AirZone Series 1. Vyberte jednoduše požadovanou wi-fi síť a zadejte svůj síťový klíč, nic více v tom není. Jakmile je spárování dokončeno, na displeji se při přenosu hudby objeví název skladby a informací o interpretovi.

Dokonalé audio

AirZone Series 1 dosahuje spolu se zesilovačem třídy D vysoké kvality zvuku, disponuje navíc ovladači s pečlivě volenou polohou a designem se zaoblenými akustickými prvky. Reproduktory tak nabízejí široké rozpětí od středních po vyšší frekvence. Bassová komora umístěná na zadní straně dotváří křivky soustavy a završuje celý zážitek z poslechu pomocí hlubokých frekvencí štědře vybavenného bassu.

Nastavení EQ

AirZone obsahuje 6 možností nastavení ekvalizéru, pro uchování informací o vyvážení tónů pro celou Vaši hudební databázi. Zvolte Hip-hop nebo Bass pro nižší bassové frekvence a zkomprimujte soubory se zachováním vysoké úrovně hlasitosti. Pop nebo Jazz nabízejí vyšší i bassové frekvence pro nevyhraněné posluchače. Dáváte-li přednost jemnějším tónům nástrojů, nastavením Akustického a Klasického vyvážení dosáhnete čistého poslechu těchto stylů.

Gear4 AirZone Series1FM rádio

Nalaďte si a uložte si s AirZone Series 1 Vaše oblíbené stanice. Stisknutím tlačítka naleznete nejbližší stanici a nastavením předvolby ji uložíte. Series 1 umožňuje uchování až 10 předvoleb, nemusíte se tedy bát, že frekvenci zapomenete.

Line-in Port pro použití s jinými přehrávači

K AirZone Series 1 můžete připojit jakýkoliv přehrávač přes 3,5 mm jack. Vychutnejte si svoji oblíbenou hudbu, filmy nebo hry ze smartphonu, mp3 přehrávače, tabletu nebo laptopu. Stačí jen zapojit 3,5 mm audio kabel do line-in portu.

Příjemný dok

Složité dokovací stanice jsou již minulostí. AirZone přichází s univerzálním dokem, který si vystačí se zesíleným flexibilním konektorem, kdy už není zapotřebí žádným dokových adaptérů. Můžete připojit také svoji jednotku s iOS systémem. Čím méně starostí s propojením, tím více času na poslech hudby.

Nabíjení iPadu / Přehrávání

AirZone je plně kompatibilní s jednotkami iPad a iPad 2. Vyrobeno pro iPad znamená, že Series 1 rychle nabije Váš iPad a zároveň umožní načíst a přehrávat hudbu z Vaší iPod knihovny.

Dálkové ovládání

Dálkové ovládání obsahuje Series 1, díky kterému můžete ovládat stereo reproduktory odkudkoliv v místnosti. Kromě samotného přehrávání je samozřejmostí i ovládání hlasitosti, ekvalizéru, opakování skladeb a vybírání mezi dalšími funkcemi v menu iPodu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů