basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

MÁME OTEVŘENO! Všechny naše prodejny jsou znovu otevřeny. Přijďte si vybrat nebo objednejte online a do 60 minut připravíme vaši objednávku k bezpečnému vyzvednutí.

G13

Patice G13

Patice G13 se používá pro zářivky typu T8. Jedná se o starší typ zářivek, které se používají dlouhé desetiletí. Jejich typickým znakem je široký průměr, který je 26 milimetrů a dobré barevné podání, které se obvykle pohybuje mezi hodnotami 80 – 90 Ra, u špičkových modelů i nad 90 Ra. Tyto zářivky jsou tak vhodné na osvětlení veřejných prostor, supermarketů či kanceláří. Velmi často se používají také v akvaristice. Zářivky v patici G13 se budí pomocí elektromagnetického předřadníku.

iL3_cat1164 Zářivky s paticí G13

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů