basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Fotoaparát, mobilní telefon či GPS navigaci dnes vlastní téměř každý. Díky velkému pokroku ve vývoji těchto zařízení dnes fotoaparáty, mobilní telefony a GPS navigace nabízejí svým majitelům velké množství funkcí, které již nemusí s přístrojem samotným vůbec souviset. Mobilní telefon tak můžeme používat jako fotoaparát a z digitálního fotoaparátu můžeme pořízené fotografie rovnou posílat na internet.

Sortiment digitálních fotoaparátů a příslušenství k fotoaparátům můžete zakoupit v těchto kategoriích: Zrcadlovky, Kompakty, Fotoaparáty s výměnným objektivem, Objektivy, Blesky, Paměťové karty, Stativy, Filtry.

Také mobilní telefony se dnes dodávají na trh v několika variantách, ať už výkonnostních či vzhledových. Svůj nový mobil si můžete zakoupit zde: Smartphony, Dotykové telefony, Klasické telefony, Dual SIM telefony, Telefony s QWERTY, Telefony pro pevnou. K novému mobilu si nezapomeňte také dokoupit příslušenství: Pouzdra, Nabíječky, Paměťové karty, Rukavice, Handsfree.

GPS navigace se podle využití člení na: Automobilové navigace, Motocyklové navigace, Outdoorové navigace, Navigace s doživotní aktualizací. I k navigacím existuje celá řada velmi užitečného příslušenství: Mapy pro GPS, Pouzdra a držáky pro GPS, Čisticí prostředky na GPS

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů