basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

FOREO

Foreo je švédská společnost, která přináší revoluci v péči o pleť a ústní dutinu. Speciální patentované technologie zaručují nejvyšší uživatelský komfort pro muže i ženy a téměř všechny typy pleti. Potřebujete zářivý úsměv nebo dokonalou pleť? Pak se obraťte na opravdové specialisty.

Nejprodávanější produkty FOREO

Zobrazit více produktů

Všechny produkty FOREO

Zobrazit více kategorií

O značce FOREO

Hlavní myšlenkou je, že každý člověk vypadá nejlépe, pokud se cítí skvěle ve své vlastní kůži. Proto tato švédská značka vyvinula v roce 2013 revoluční systém čistění pleti LUNA™, díky kterému budete mít po každém jeho použití pleť čistší, hladší a zářivější. Čisticí kartáček LUNA™ je vyrobený z vysoce hygienického neporézního silikonu. Pleť čistí pomocí až 11 tisíc sonických pulzů za minutu.

V roce 2014 uvedla společnost FOREO na trh také sonický zubní kartáček ISSA™. Následovala pomůcka pro masáž očního okolí a prevenci vrásek IRIS a přístroj k zlepšení stavu pleti s akné ESPADA, který využívá sonické pulzy a modré LED světlo, díky kterým je pleť čistší a sjednocená. Všechny produkty FOREO jsou vhodné pro obě pohlaví a dostupné v mnoha barevných variantách – od bleděmodré přes zářivě růžovou až po univerzální černou.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů