basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Získejte zdarma více než 700 filmů! - AKCE SKONČILA

filmy zdarma

Jste-li majitelem některého z uvedených televizorů LG, zaregistrujte se a přihlaste do aplikace LG Apps TV. Získáte tak bezplatný přístup k více než 700 filmům od filmových poskytovatelů FilmBox LIVE a TopFun.

 

Poukázka, která obsahuje číselný kód pro bezplatný přístup k filmům, vám bude zaslána e-mailem na adresu, kterou uvedete při registraci do LG Apps TV (LG Smart World).

 

Akce platí do 28.2.2013 nebo do vyčerpání poukázek. Aktivace poukázky musí být provedena nejpozději dne 1. října 2013. Více informací, pravidla a podmínky této akce naleznete ZDE.

 


 

Více jak 700 filmů zdarma získáte k těmto televizorům:

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů