basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Filmy

Filmy

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

Filmy nebo seriály ve výborné kvalitě slouží jako prostředek relaxace i zábavy. Rozšiřte si svou domácí filmotéku o zábavné zahraniční i české snímky, které pobaví vás i celou vaši rodinu. Filmy si snadno objednáte online a během pár dnů už si je můžete vychutnat od začátku do konce.

Filmy se natáčí v mnoha různých žánrech. Nejrozšířenější jsou komedie, dramata, sci-fi, horory, fantasy, akční, dobrodružné, romantické, animované, dětské a mnoho dalších. Všechny nabízí bohatý výběr, kterým potěšíte sebe i své blízké. Pro ten nejlepší zážitek si vybavte pokoj kvalitní televizí a špičkovým ozvučením domácího kina. Filmy z DVD či Blu-ray si také lze stáhnout do telefonu nebo tabletu a koukat na ně na cestě do práce nebo o přestávce ve škole.

Filmy

Kvalitní obraz na nosiči Blu-ray doplňuje stejně výborný zvuk. Filmy na Blu-ray jsou natočeny ve vysokém rozlišení a jsou charakteristické ostrými křivkami, zářivými barvami a vynikáním detailů. Užijte si film na maximum a vyberte si z kvalitních soundbarů, případně si jej pusťte se sluchátky.

DVD filmy vám přehraje každý běžný přehrávač přímo na televizi, nebo je bez problémů vložíte také do počítače. Na DVD najdete větší výběr než u Blu-ray nosičů, a to včetně většiny českých filmů nebo animovaných pohádek pro děti. DVD filmy jsou kompatibilní s celou řadou cestovních přehrávačů, můžete je mít s sebou na každém kroku.

3D filmy na moderních televizích již vypadají stejně dobře jako v kině. Ponořte se do příběhu a sledujte obraz obohacený o třetí rozměr. 3D filmy vás vtáhnou do děje a vy si budete připadat, že se snažíte porazit příšeru spolu s hlavním hrdinou. Pustíte si je na přehrávači podporujícím 3D, nejlepší zážitek budete mít s 3D domácím kinem.

Filmové kolekce

Žádný správný sběratel by neměl přejít bez povšimnutí filmové kolekce. Jde o sbírky zabalené mnohdy do nádherných exkluzivních obalů, u nichž nechybí kromě filmů samotných také bonusové materiály, ať už jde o extra disk, nebo například figurky vztahující se k filmové sérii. Kolekce se může točit kolem známých filmů, seriálů, ale také kolem režiséra či slavného herce. Všechny bonusy jsou samozřejmě zdarma, respektive obsaženy v ceně kolekce.

Filmové novinky

Několik měsíců po odvysílání v kinech si můžete filmy vychutnávat i ve svém obývacím pokoji. Na DVD a Blu-ray pravidelně vycházejí filmové novinky. Jejich vysoká kvalita obrazu i zvuku je samozřejmostí. Většina z nich také přichází s bohatou nabídkou dabingů i titulků, takže si můžete vybrat, zda si přejete sledovat v českém znění, nebo v originále s titulky.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů