Internetový obchod DATART.cz ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies Rozumím

Fantasy, scifi, horory pro mládež


Filtrovat můžete podle:

Podle vlastností

Cena
Dostupnost
Sjednat schůzku
Značka

Elektronické knihy, častěji označované krátce e-knihy nebo e knihy, umožňují čtení knížky prakticky kdykoliv a kdekoliv se vám jen zlíbí. E-kniha je klasický počítačový soubor, jehož stažením do čtečky elektronických knih docílíte zobrazení textu na displeji čtečky tak, že téměř nepoznáte rozdíl oproti klasické papírové knize.

E knihy navíc nezaberou žádné místo a narozdíl od svých papírových protějšků se tak na již přečtené a odložené knížky nebude v polici prášit. Díky tomu, že e-knihy jsou opravdu malé soubory, můžete mít v jedné čtečce uloženo až několik set titulů.

Všechny elektronické knihy, které u nás zakoupíte, jsou psané česky. Tyto české e-knihy jsou k dispozici v různých formátech, nejčastěji se setkáte s elektronickými knihami ve formátech .epub, .mobi a .pdf. Máme pro vás připravené také množství titulů ve slovenském jazyce. Před samotným zakoupením a downloadem knihy vám proto doporučujeme zjistit, zda vaše čtečka knih nebo jiné zařízení, na kterém budete knihu číst, podporuje konkrétní formát knihy.

Některé čtečky jsou dokonce vybaveny Wi-Fi nebo 3G technologií pro připojení na internet. Můžete ji tak využívat i na čtení čerstvých zpráv nebo pro práci ve vašem emailovém klientovi.

Nesmíme zapomenout zmínit ani audioknihy ke stažení, díky kterým si již nemusíte kupovat audioknížky na CD nosičích. Stačí si je jen stáhnout ve formátu MP3 do vašeho přehrávače hudby.

Mezi nejoblíbenější čtečky se jednoznačně řadí Amazon Kindle. Její zakoupení vám nejen pro výborné vlastnosti vřele doporučujeme.

Kontaktní formulář

X