basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Evolve - multimediální centra

Evolve multimediální centra

 

Multimediální centra EVOLVE přemění vaši televizi v bránu do internetového světa. Díky snadnému ovládání a použitému systému Google ANDROID budete mít přehled o veškerém dění a přehrajete jakýkoliv audio či videoformát. Díky možnosti připojení externího disku i nabídce integrovaných úložišť budete mít vždy dostatek prostoru pro vaše multimedia. K tomuto centru je možné připojit také externí bezdrátovou klávesnici a myš pro ještě snadnější obsluhu.


 


Připojte svou televizi k internetu

Multimediální centra Evolve jsou jednoduchá a s velkými možnostmi. Díky rozšířenému operačnímu systému Google ANDROID známému především z chytrých telefonů nabízí nepřeberné množství zábavy na jednom místě. Snadno se přes svou televizi podíváte na internet, zjistíte si poslední dění ve světě díky řadě zpravodajských aplikací či se pobavíte u jedné z mnoha desítek her určených pro tento operační systém.

Snadné ovládání díky jednoduchému menu

I když centrum EVOLVE nabízí nepřebernou řadu možností a přehraje snad veškerý multimediální obsah, na který si vzpomenete, jeho ovládání je velmi snadné. Základní menu je rozděleno do několika kategorií, přičemž každá funkce má svou ikonku. Snadný pohyb v nabídce umožňuje čtyřsměrný kurzorový kříž na dálkovém ovládání. Pro ještě snadnější obsluhu lze k centru přikoupit také bezdrátovou klávesnici a myš pro ještě snazší zadávání internetových adres.

Dostatek prostoru pro vaše data

Multimediální centra EVOLVE se dodávají bez disku s možností jeho dokoupení nebo v základním provedení disponují až 3 TB pevným diskem pro ukládání vašich multimediálních dat. K přístroji lze snadno připojit i externí zařízení, ať už je to USB flash disk či standardní externí pevný disk. Díky široké konektivitě včetně moderního a svižného USB 3.0 máte spoustu možností, jak do své televize dostat přesně ten multimediální obsah, který si zrovna přejete.


 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů