Evolve - multimediální centra

Evolve multimediální centra

 

Multimediální centra EVOLVE přemění vaši televizi v bránu do internetového světa. Díky snadnému ovládání a použitému systému Google ANDROID budete mít přehled o veškerém dění a přehrajete jakýkoliv audio či videoformát. Díky možnosti připojení externího disku i nabídce integrovaných úložišť budete mít vždy dostatek prostoru pro vaše multimedia. K tomuto centru je možné připojit také externí bezdrátovou klávesnici a myš pro ještě snadnější obsluhu.


 


Připojte svou televizi k internetu

Multimediální centra Evolve jsou jednoduchá a s velkými možnostmi. Díky rozšířenému operačnímu systému Google ANDROID známému především z chytrých telefonů nabízí nepřeberné množství zábavy na jednom místě. Snadno se přes svou televizi podíváte na internet, zjistíte si poslední dění ve světě díky řadě zpravodajských aplikací či se pobavíte u jedné z mnoha desítek her určených pro tento operační systém.

Snadné ovládání díky jednoduchému menu

I když centrum EVOLVE nabízí nepřebernou řadu možností a přehraje snad veškerý multimediální obsah, na který si vzpomenete, jeho ovládání je velmi snadné. Základní menu je rozděleno do několika kategorií, přičemž každá funkce má svou ikonku. Snadný pohyb v nabídce umožňuje čtyřsměrný kurzorový kříž na dálkovém ovládání. Pro ještě snadnější obsluhu lze k centru přikoupit také bezdrátovou klávesnici a myš pro ještě snazší zadávání internetových adres.

Dostatek prostoru pro vaše data

Multimediální centra EVOLVE se dodávají bez disku s možností jeho dokoupení nebo v základním provedení disponují až 3 TB pevným diskem pro ukládání vašich multimediálních dat. K přístroji lze snadno připojit i externí zařízení, ať už je to USB flash disk či standardní externí pevný disk. Díky široké konektivitě včetně moderního a svižného USB 3.0 máte spoustu možností, jak do své televize dostat přesně ten multimediální obsah, který si zrovna přejete.


 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů