×
Kód: PHISM668000 ID: 1644479

Espresso Saeco GranAroma Deluxe SM6680/00 černé

automatický kávovar • připravíte 18 nápojů • příkon 1 500 W • tlak 15 barů • intuitivní 5" dotykový displej • napěňovač mléka LattePerfetto • 1,8l nádržka na vodu • 300g zásobník na kávu • keramické...

25 999 Kč
u vás již 29.11.
rychlart do 30 minut

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 7 540 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 5 720 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 2 860 Kč

Popis produktu

automatický kávovar • připravíte 18 nápojů • příkon 1 500 W • tlak 15 barů • intuitivní 5" dotykový displej • napěňovač mléka LattePerfetto • 1,8l nádržka na vodu • 300g zásobník na kávu • keramické mlýnky • 12 nastavení hrubosti mletí • příprava 2 šálků najednou • odnímatelná spařovací jednotka • snadné čištění • 6 uživatelských profilů • nastavitelné funkce • hmotnost 9 kg • rozměry (š × v × h): 26,2 × 44,8 × 38,3 cm

Saeco GranAroma Deluxe SM6680/00, černá


Káva dokonale vyladěná, přesně podle vaší chuti. Vychutnejte si lahodné kávové nápoje v pohodlí vašeho domova, kdykoliv na ně dostanete chuť. Chytrý automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe nabízí 18 druhů nápojů, které snadno připravíte jediným stisknutím na dotykové obrazovce. Přístroj v sobě snoubí moderní technologie, italskou řemeslnou zručnost a luxusní design. Má extra velký a přehledný 5" displej, díky kterému je veškeré ovládání intuitivní a snadné. Každý nápoj je znázorněný srozumitelnou barevnou ikonou a díky inovativní funkci Coffee Equalizer™ je možné upravovat jeho intenzitu a teplotu, objem, množství kávy, mléka, mléčné pěny a mnoho dalšího. Každý si tak vychutná přesně takovou kávu, po které právě touží. V nabídce samozřejmě nechybí ty nejoblíbenější druhy nápojů, jako jsou Espresso, Caffe Latte, Latte Macchiato, Americano, Flat White nebo Espresso Lungo. Svá oblíbená nastavení si můžete ukládat do paměti přístroje, k dispozici je 6 uživatelských profilů třeba pro každého člena domácnosti nebo pro pravidelné návštěvy. Díky funkci LattePerfetto přístroj pokaždé vytvoří krémovou mléčnou pěnu s dokonalou konzistencí a funkce LatteDuo umožňuje připravit dva mléčné nápoje najednou, abyste trávili méně času přípravami. Po každé přípravě kávy s mlékem přístroj automaticky čistí mléčný okruh proudem hygienické páry a vždy je připraven splnit vám další kávové přání. Je vybavený připojením k síti Wi-Fi pro ještě snažší údržbu a ovládání.

 


Klíčové vlastnosti:


  • 18 druhů nápojů
  • Intuitivní dotykový 5" displej s funkcí připojení k Wi-Fi
  • 100% keramické mlýnky – extrémně přesné, mimořádně odolné, nepřehřívají se
  • Funkce LattePerfetto pro krémovou mléčnou pěnu dokonalé konzistence
  • LatteDuo umožňuje připravit dva mléčné nápoje najednou
  • Funkce Coffee Equalizer™ – možnost úpravy intenzity, teploty, objemu, množství kávy, mléka, mléčné pěny
  • 6 uživatelských profilů pro ukládání oblíbených nastavení


Automatický chytrý kávovar s prémiovým dotykovým displejem a Wi-Fi připojením

 


18 kávových nápojů


Vaše oblíbené kávové nápoje k nerozeznání od těch připravených ve vyhlášené kavárně si nyní můžete připravit i v pohodlí vašeho domova. Ať už toužíte po malém šálku intenzivního Espressa, nebo po lahodném Cappuccinu s bohatou vrstvou hedvábné mléčné pěny, automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe vaše přání vyplní. Na výběr máte 18 druhů lahodných nápojů, mezi kterými najdete i oblíbené Americano, Latte Macchiato, Flat White nebo Caffe Latte. Každý šálek si navíc můžete upravit přesně podle vašich představ. Přístroj nabízí i speciální funkci pro přípravu kávy do cestovního hrnku.

Barevný 5" dotykový displej


Připravit si svůj oblíbený nápoj zvládne úplně každý: stačí vám jedno stisknutí tlačítka. Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe má zabudovaný extra velký 5" dotykový displej, který je barevně podsvícený a jednotlivé druhy kávových nápojů jsou přehledně vyznačené pomocí ikon. Vaše oblíbená nastavení si můžete snadno uložit do paměti přístroje. Ovládání kávovaru je intuitivní, množství nápoje, poměr vody a mléka a další parametry k vaší naprosté spokojenosti jednoduše upravíte několika málo dotyky.

 


Unikátní funkce Coffee Maestro


Díky inovativní funkci Coffee Maestro automatický kávovar uspokojí i náročné kávové gurmány. Prostřednictvím dotykového displeje si můžete zvolit preferovaný chuťový profil vašeho nápoje (Delicato, Intenso nebo Forte). Jednoduše také nastavíte intenzitu kávy, celkový objem nápoje, množství vody, kávy, mléka a mléčné pěny, teplotu nápoje i dobu přípravy kávy.  

 


Přizpůsobení vaší chuti


Dopřejte si přesně takový nápoj, na jaký máte právě chuť. Velký a přehledný dotykový displej je vybavený funkcí Coffee Equalizer™, díky které můžete snadno přizpůsobit intenzitu kávy, objem nápoje, jeho teplotu, množství mléčné pěny a dokonce i pořadí, ve kterém do šálku přijde káva a mléko. Z vašich kávových zrn získáte vždy to nejlepší. Kávovar využívá inteligentní systém přípravy kávy Aroma Extract, reguluje průtok vody a udržuje doporučované hodnoty teploty vody v rozmezí 90–98 °C pro ty nejlepší výsledky.

 


Technologie LattePerfetto a funkce LatteDuo


Nedokážete si svůj den představit bez Cappuccina nebo Latte Macchiata s bohatou vrstvou hedvábné mléčné pěny? S automatickým kávovarem Saeco GranAroma Deluxe si můžete své oblíbené nápoje s kávou vychutnat, kdykoliv na ně dostanete chuť. Technologie LattePerfetto zaručuje perfektní konzistenci a teplotu pěny a díky funkci LatteDuo můžete připravit dva nápoje najednou. Mléčný okruh kávovaru se automaticky čistí horkou parou.

 


Připojení k Wi-Fi


Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe připravuje lahodné kávové nápoje za pomoci těch nejmodernějších technologií. Přístroj disponuje připojením k síti Wi-Fi. Software kávovaru se pravidelně aktualizuje, sbírá data o vašem způsobu používání přístroje a přizpůsobuje se mu. Dle potřeby také zobrazuje dostupnost příslušenství u místních prodejců pro maximálně snadné používání.

 


100% keramické mlýnky


Mlýnky automatického kávovaru Saeco GranAroma Deluxe jsou vyrobeny ze 100% keramiky, která je pro přípravu kávy ideální. Jsou extrémně přesné, mimořádně odolné, nepřehřívají se a nijak nemění chuť a aroma kávy. Přístroj nabízí 12 nastavení hrubosti mletí.

 


Uživatelské profily


Přístroj je vybavený 6 uživatelskými profily. Do jeho paměti si můžete uložit svá nejoblíbenější nastavení tak, aby si každý člen domácnosti mohl vychutnat šálek kávy přesně podle svých chuťových preferencí. Můžete si usnadnit přípravu ranní kávy do cestovního šálku či jediným stisknutím připravit perfektní šálek kávy pro váš protějšek.

Síla kávy s DoubleShot


Máte chuť na extra silnou kávu? Díky funkci DoubleShot můžete zdvojnásobit sílu kávového nápoje a vychutnat si dokonale intenzivní šálek kávy bez nepříjemné hořkosti. Přizpůsobit nastavení můžete dvěma způsoby, a to buď prostřednictvím funkce Coffee Equalizer™, nebo zvolením chuťového profilu Forte v nabídce Coffee Maestro.

 


Vždy čerstvé aroma kávy


Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe je vybavený speciálním Aroma uzávěrem, který pomáhá zachovat aroma vašich oblíbených kávových zrn a udržet je déle čerstvé.

 


Filtr AquaClean


Automatický kávovar Saeco GranAroma Deluxe využívá patentované vodní filtry AquaClean, které prokazatelně zpomalují tvorbu vodního kamene. Na potřebu výměny filtru vás přístroj automaticky upozorní, a pokud jej vyměníte ve chvíli, kdy tento signál obdržíte, nebudete muset vodní kámen odstraňovat až do 5000 šálků.*

 


Funkce HygieSteam


Udržovat mléčný okruh automatického kávovaru Saeco GranAroma Deluxe v perfektní čistotě je výjimečně snadné. Přístroj je vybavený pokročilou funkcí HygieSteam, díky které se okruh po každé přípravě mléčného kávového nápoje automaticky vyčistí pomocí proudu hygienické páry. Tímto způsobem čištění se odstraní 99,99 % mikroorganismů**. Kávovar je kdykoliv připraven k přípravě dalšího šálku kávy.

 


Snadné čištění a údržba


K zahájení důkladného čištění kávovaru stačí několik dotyků na obrazovce přístroje. Po každé přípravě mléčného nápoje se navíc mléčný okruh čistí automaticky za pomoci páry.

Spařovací jednotka


Perfektní stav spařovací jednotky je pro bezproblémový chod kávovaru klíčový. Spařovací jednotka automatického kávovaru Saeco GranAroma Deluxe se čistí výjimečně snadno. Je plně vyjímatelná a lze ji snadno propláchnout pod proudem tekoucí vody pro jednoduché a efektivní čištění.

 


*Založeno na 8 výměnách filtrů, jak je uvedeno na přístroji. Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvenci mytí a čištění. **Na součástech, jako je karafa na mléko, 99,9999 % mikroorganismů na základě laboratorních testů a odstranění bakterií E. coli a S. aureus. 

Dokumentace k tomuto produktu
Návod Stáhnout / (12.34 MB)
Produktový list CZ Stáhnout / (797.57 kB)

Technické parametry

Obecné informace
Provedení espressa automat
Typ vestavba
Tlak čerpadla 15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Displej Ano
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ne
Použití zrnkové kávy Ano
Čištění a odvápnění ano
Tryska na páru Ne
Zásobník na mléko Ano
Mlýnek na kávu Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená Ano
Paměť na oblíbenou kávu Ano
Počet stupňů nastavení mletí 12
Příprava dvou šálků najednou Ano
Spařovací jednotka vyjímatelná
Typ kávomlýnku keramický
Objem
Objem zásobníku na vodu 1.8 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 300 g
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Příkon espressa 1500 W
Maximální velikost šálku 150 mm
Barva černá
Smart funkce Ano
Retro Ne
Značky Saeco
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hloubka výrobku 38.3 cm
Hmotnost výrobku 9.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 29.5 cm
Výška výrobku 50.6 cm
Hloubka výrobku 49.1 cm
Hmotnost výrobku 10.4 kg

Uživatelské recenze - Espresso Saeco GranAroma Deluxe SM6680/00 černé

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Izzo Gold 1 kg
Izzo Gold 1 kg
649 Kč
L'or Brazil 500 g
L'or Brazil 500 g
279 Kč
L'or Colombia 500 g
L'or Colombia 500 g
279 Kč
CAFFE08 Peru, 250 g
CAFFE08 Peru, 250 g
159 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství

Technické parametry

Provedení espressa automat
Typ vestavba
Tlak čerpadla
15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Displej
Ano
Mléčné nápoje 1 stiskem Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ne
Použití zrnkové kávy Ano
Čištění a odvápnění
ano
Tryska na páru
Ne
Zásobník na mléko
Ano
Mlýnek na kávu Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená Ano
Paměť na oblíbenou kávu Ano
Počet stupňů nastavení mletí 12
Příprava dvou šálků najednou Ano
Spařovací jednotka vyjímatelná
Typ kávomlýnku keramický
Objem zásobníku na vodu 1.8 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 300 g
Záruka 24 měsíců
Příkon espressa 1500 W
Maximální velikost šálku 150 mm
Barva
černá
Smart funkce
Ano
Retro Ne
Značky Saeco
Šířka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hloubka výrobku 38.3 cm
Hmotnost výrobku 9.0 kg
Šířka výrobku 29.5 cm
Výška výrobku 50.6 cm
Hloubka výrobku 49.1 cm
Hmotnost výrobku 10.4 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Návod Stáhnout / (12.34 MB)
Produktový list CZ Stáhnout / (797.57 kB)