basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Emtec

EMTEC je jedním z předních evropských výrobců digitálních úložišť. Logo červené spirály se v průběhu let stalo symbolem spolehlivé kvality odkazující se na dlouhou tradici původní společnosti BASF, z jejíchž závodů pochází i první magnetické pásky k záznamu zvuku. Dnes jsou nejznámějšími produkty společnosti především kompaktní flash disky, paměťové karty, fyzické nosiče, powerbanky nebo sluchátka.

Nejprodávanější produkty Emtec

Zobrazit více produktů

Všechny produkty Emtec

Zobrazit více kategorií

O značce Emtec

Záznamoví průkopníci

Pokud hledáme kořeny společnosti EMTEC, musíme nutně začít u původního a mezi příznivci analogových nosičů značně legendárního jména BASF, které se objevuje na magnetofonových kazetách, VHS kazetách nebo počítačových disketách v průběhu celé druhé poloviny 20. století. Až na konci 90. let dochází ke změně původního jména a EMTEC začíná budovat na slavných základech, ovšem tentokrát na úsvitu digitální éry.

Cit pro technologii

Po rebrandingu a nové specializaci společnosti na digitální média v podobě flashových pamětí ať už coby malých přenosných disků anebo paměťových karet oslavil EMTEC úspěch zejména na evropských trzích, kde se na nějakou dobu stal jedničkou v prodejích. V současnosti EMTEC operuje na trzích v 50 zemích celého světa a je na svou 75 let trvající tradici vytváření inovativních produktů, ztělesňujících to nejlepší z lidského ducha, patřičně hrdý. Jeho posláním je chránit, uchovat a sdílet nejcennější okamžiky lidského života.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat. Za jakýkoliv nákup vám ibody na tuto kartu také přičteme:    
_______