basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Vážení zákazníci, od 16.3.2020 máme dle nařízení vlády uzavřené všechny prodejny DATART. Proměnili jsme ale pro vás stovku našich prodejen na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme tisícovky pečlivě vybraných modelů skladem a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Electrolux Patříme k sobě - chladničky - AKCE SKONČILA

Electrolux

Při zakoupení jakékoliv chladničky značky Electrolux v minimální hodnotě 12 990 Kč získejte jako dárek poukázku na nákup kosmetiky v síti parfumerií Marionnaud.

 

Při zakoupení chladničky Electrolux v hodnotě 12 990 Kč - 19 990 Kč získáte poukázku v hodnotě 1 500 Kč. Při zakoupení chladničky Electrolux v hodnotě nad 19 990 Kč získáte poukázku v hodnotě 2 000 Kč.

 

 

 

 

Jak získám dárkovou poukázku ZDARMA?


1) Zakupte jakoukoliv chladničku značky Electrolux v hodnotě od 12 990 do 19 990 Kč a získejte poukázku Marionnaud v hodnotě 1 500 Kč. Při nákupu chladničky značky Electrolux v hodnotě převyšující částku 19 990 Kč, získejte poukázku Marionnaud v hodnotě 2 000 Kč.
2) V období od 15. 5. do 31. 8. 2013 nakupte chladničky značky Electrolux u svého prodejce elektra na území České republiky. Akce se vztahuje na vybrané prodejce.
3) Po zaplacení produktů vstupte na stránky: www.electrolux.cz/patrimeksobe a zaregistrujte svůj dárek. Budete potřebovat sériová čísla produktů a digitální kopii (sken nebo fotografii) prodejního dokladu.
4) Po ověření registračních údajů a nejpozději do 14 dnů Vám zašleme poukázku na uvedenou adresu v registraci. Poukázky můžete následně využít libovolně v prodejnách Marionnaud nebo v eshopu na www.marionnaud.cz.


Detailní podmínky akce naleznete na www.electrolux.cz/patrimeksobe

 

 

Poukázku na nákup kosmetiky v síti parfumerií Marionnaud získáte při zakoupení těchto chladniček Electrolux:

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů