basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Electrolux Patříme k sobě - chladničky - AKCE SKONČILA

Electrolux

Při zakoupení jakékoliv chladničky značky Electrolux v minimální hodnotě 12 990 Kč získejte jako dárek poukázku na nákup kosmetiky v síti parfumerií Marionnaud.

 

Při zakoupení chladničky Electrolux v hodnotě 12 990 Kč - 19 990 Kč získáte poukázku v hodnotě 1 500 Kč. Při zakoupení chladničky Electrolux v hodnotě nad 19 990 Kč získáte poukázku v hodnotě 2 000 Kč.

 

 

 

 

Jak získám dárkovou poukázku ZDARMA?


1) Zakupte jakoukoliv chladničku značky Electrolux v hodnotě od 12 990 do 19 990 Kč a získejte poukázku Marionnaud v hodnotě 1 500 Kč. Při nákupu chladničky značky Electrolux v hodnotě převyšující částku 19 990 Kč, získejte poukázku Marionnaud v hodnotě 2 000 Kč.
2) V období od 15. 5. do 31. 8. 2013 nakupte chladničky značky Electrolux u svého prodejce elektra na území České republiky. Akce se vztahuje na vybrané prodejce.
3) Po zaplacení produktů vstupte na stránky: www.electrolux.cz/patrimeksobe a zaregistrujte svůj dárek. Budete potřebovat sériová čísla produktů a digitální kopii (sken nebo fotografii) prodejního dokladu.
4) Po ověření registračních údajů a nejpozději do 14 dnů Vám zašleme poukázku na uvedenou adresu v registraci. Poukázky můžete následně využít libovolně v prodejnách Marionnaud nebo v eshopu na www.marionnaud.cz.


Detailní podmínky akce naleznete na www.electrolux.cz/patrimeksobe

 

 

Poukázku na nákup kosmetiky v síti parfumerií Marionnaud získáte při zakoupení těchto chladniček Electrolux:

 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů
Zadáte-li číslo své iBOD karty, uvidíte u produktů, jakou slevu můžete získat.    
_______