ECG

Atraktivní výrobky dostupné pro každého, to je jeden ze základních principů značky ECG. Elektroniku a domácí spotřebiče vyvíjíme s ohledem na nároky současného zákazníka. Naší snahou je nabídnout spotřebitelům uživatelsky příjemné výrobky, které je budou provázet životem při každodenním používání.
Sledujeme aktuální trendy a pracujeme na tom, aby naše produkty byly nejen funkčně a technicky vyspělé, ale také vizuálně splňovali požadavky náročných zákazníků.
Značka ECG si po celou dobu své existence drží silnou pozici v kategorii drobných kuchyňských spotřebičů. V segmentu domácí a osobní audio techniky sledujeme požadavky nových generací zákazníků a snažíme se najít a aplikovat řešení aktuálních technologických trendů. Za poslední období prošla značka ECG výrazným procesem omlazení a stává se tak značkou moderní navzdory více než 20 leté historii. Moderní zákazník volí stále častěji produkty značek, které jdou s dobou a přizpůsobují se jeho nárokům a potřebám. Právě sem patří výrobky s logem ECG.  

Nejprodávanější produkty ECG

Zobrazit více produktů

Všechny produkty ECG

Ventilátor stojanový ECG FS 410 2in1

Chlazení - klimatizace,...

Zobrazit více kategorií
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů