Držáky a autonabíječky FIXED

Vyrážíte na cesty? Nezapomeňte přibalit držáky a nabíječky FIXED!

Léto je v plném proudu a určitě se i vy chystáte na nějakou menší či větší dovolenou. Aby bylo vaše cestování pohodlné a hlavně bezpečné, přicházejí na pomoc držáky a nabíječky značky FIXED.

Nekažte si dovolenou zbytečnými pokutami za telefon u ucha! Pořiďte si raději univerzální držák FIXED, ať máte mobil vždy pěkně po ruce a na očích. Uchytíte je do mřížky ventilace, na palubní desku či na čelní sklo, je to jen na vás. Snadno je ovládnete jednou rukou a natočíte je do požadovaného úhlu. Podporuje váš telefon bezdrátové nabíjení? Pro vás tu jsou držáky do každého auta, které váš telefon dobijí i během jízdy.

Aby byla vaše cesta nejen bezpečná, ale měli jste během ní i dostatek energie pro vaše elektro, jsou tu síťové nabíječky FIXED i autonabíječky s kabely Lightning, USB-C i micro USB. Mají v sobě ukryto několik výhod – zabudovanou ochranu proti zkratu a přepólování či technologii Rapid Charge umožňující rychlé nabíjení.

Cestujte bezpečně a s možností kdykoliv dobít váš smartphone, chytré hodinky nebo tablet! Držáky a nabíječky FIXED vám zpříjemní každou cestu.

Držáky a autonabíječky FIXED

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

Články a recenze Další články

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů