Na Kanáry s celou partou

1. kolo - SKONČENO
29.7. - 11. 8. 2019
zobrazit výherce
Elen Š., Praha
gratulujeme
2. kolo - SKONČENO
12.8. - 25. 8. 2019
zobrazit výherce
Ladislav T., Brno
gratulujeme

Prožijte s přáteli skvělou dovolenou na Kanárech!

Palmové oázy, průzračně čistá voda a nádherné pláže. Zní to jako sen? Tak ho uskutečněte! Vyhlašujeme soutěž o 2 dovolené snů pro vás a vaše 3 přátele v hodnotě 100 000 Kč. Každý zaregistrovaný nákup navíc odměníme kupony v hodnotě 1 000 Kč na další nákup v DATARTu a slevou 1 000 Kč na nákup dovolené v Canaria Travel. Tak si pořiďte alespoň 2 libovolné produkty, třeba v právě probíhající Maxi výprodeji, zaregistrujte svůj nákup a kupony jsou vaše! S každým nákupem navíc zvyšujete svou šanci na výhru. Hodně štěstí!

JAK VYHRÁT?

01

NAKUPTE

v našich prodejnách nebo na www.DATART.cz alespoň 2 libovolné produkty v termínu 29. 7. – 25. 8. 2019

02

ZAREGISTRUJTE

svůj nákup zde
a to nejpozději do 25. 8. 2019

03

SLEVOVÉ KUPONY

v hodnotě 1 000 Kč na další nákup v DATARTu a slevu v hodnotě 1 000 Kč na dovolenou s Canaria Travel vám ihned zašleme na váš e-mail

04

LOSUJEME 2 VÝHERCE

12. 8. a 26. 8. vylosujeme 1 výherce, který získá dovolenou pro celou partu v hodnotě 100 000 Kč

ZAREGISTROVAT SE

Platnost této akce již vypršela

O CO SOUTĚŽÍME?

NAKOUPIT A ZAPOJIT SE
*Termínem „2 000 Kč pro každého“ je míněna hodnota slev na nákup zboží v DATARTu a na nákup dovolené v Canaria Travel v celkové hodnotě 2 000 Kč pro každého zákazníka, který splní podmínky akce.

Obrázky použité v kampani jsou pouze ilustrační a nemusí se shodovat s výherní destinací.

Akce platí pro nákupy uskutečněné na prodejnách DATART nebo na www.DATART.cz od 29. 7. 2019 do 25. 8. 2019.
Úplná pravidla akce najdete zde.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Je to jednoduché. Stačí nakoupit minimálně 2 libovolné produkty v jakékoliv hodnotě v termínu 29. 7. – 25. 8. 2019. Tento nákup zaregistrujte v termínu akce a vyčkejte. O případné výhře vás budeme kontaktovat. Soutěž je určena pouze pro fyzické osoby.

Je to úplně na vás. V tomto směru vás nijak neomezujeme. Pořiďte si v DATARTu, co zrovna potřebujete. Jediným pravidlem však je, že oba produkty musíte mít na jednom dokladu. Do soutěžího nákupu se nezapočítávají nadstandardní služby, které u nás zakoupíte.

Pokud jste objednal zboží, které vám má přivézt například naše prémiová DATART doprava, uveďte místo čísla faktury/účtenky vaše číslo objednávky.

V době konání soutěže se můžete zapojit i několikrát - s každým novým dokladem o nákupu zboží. Hlavní výhru - dovolenou pro celou partu - však můžete vyhrát pouze 1x.

Ano, registrace je podmínkou pro zapojení se do soutěže. Je to však jen formalitka, která vám nezabere více jak pár minut.

Odeslání kuponů může chvíli trvat. Pokud vám však nepřijdou ani do 24 hodin, je pravděpodobné, že jste nezadali správně svou e-mailovou adresu nebo nedokončili registraci. V tomto případě se registrujte znovu.

Výherce budeme o výhře kontaktovat a blíže se s ním domluvíme na předání výhry a dalších podrobnostech. Losovat výherce budeme vždy 2. den po skončení soutěžního kola. Zveřejníme jej na sociálních sítích i přímo na této stránce.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů