Domácí potřeby LAMART

DATART je známý především jako elektrospecialista. Ne všichni ale ví, že zde najdete také rozmanitý sortiment různých vychytávek do domácnosti. Abyste měli opravdu z čeho vybírat, rozšířili jsme pro vás nabídku o domácí potřeby LAMART.

Cenově dostupné produkty LAMART přinesou do vaší kuchyně lehkost, kvalitu a vytříbený styl. Jsou kvalitně zpracované a nechybí jim ani moderní design.

Jako první si vybavíte kuchyň. Pro obvyklé vaření jistě využijete sadu hrnců, tlakový hrnec nebo třeba hrnec na těstoviny s cedníkem. Díky sadě na kořenky v otočném stojanu budete mít vše po ruce, až budete pokrm dochucovat. Radši byste si zvolili hrubost mletí podle sebe? Pak využijte mlýnky na koření! Hodit se budou určitě také nože a brousky, se kterými získáte skutečný říz. Pokud jste nakloněni přírodním materiálům, můžete si zvolit rukojeť z bambusového dřeva.

Jaké další potřeby do kuchyně LAMART nabízí? Tak třeba pečicí formy, pánve, kuchyňská prkénka, termosky, konvice se signalizační píšťalkou, … Nechybí ani bezdotykový koš na odpadky či plastové/skleněné dózy pro skladování a přenášení potravin.

Abyste byli jako ze žurnálu, jsou tu pro vás žehlicí prkna s odkládací plochou pro napařování žehličky. A pokud chcete vaše staré prkno jen zrenovovat, určitě oceníte univerzální potahy na žehlicí prkna.

Domácí potřeby LAMART

Filtrovať môžete podľa:

Cena
0-0
  • Pouze produkty s dárkem
  • Značka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů