basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

DJI

Pokud si pod dronem představíte spíše profesionální nástroj než dětskou hračku, jméno vám DJI nebude neznámé. Tento výrobce se totiž pro mnohé stal synonymem pro kvadrokoptéry, oktakoptéry i jiné UAV používané jak pro rekreační létání, tak pro profesionální využití filmaři či fotografy.
Popularitu DJI získal hned z několika důvodů.

Podařilo se mu spojit kvalitu dronů samotných s výbornými kamerami, dokázal ve svém sortimentu zastoupit levné i profesionální drony včetně příslušenství a úspěšně se popral i s dostupností náhradních dílů. DJI je ideální cestou, jak se stát pilotem dronu.

O značce DJI

Prodloužená ruka fotografování či filmování

Kvadrokoptéry, oktakoptéry nebo zjednodušeně drony značky DJI jsou skvělými společníky nejen pro nadšené amatéry, ale najdete je i ve výbavě profesionálních filmařů. DJI je totiž ideální volbou pro každého, koho létání s dronem láká. Drony DJI jsou cenově dostupné a zároveň nabízejí skutečnou kvalitu. Někdo by mohl namítat, že se to dá sehnat ještě levněji, ale otázkou pak zůstává, zda se u produktů takzvaných „NoName“ značek na kvalitě a na celkovém výsledku nepodepíše nižší cena. Pokud chce člověk pořizovat opravdu kvalitní letecké snímky, neměl by na vybavení příliš šetřit a raději vsadit na ověřenou značku. U produktů DJI navíc problém nepocítíte ani při shánění náhradních dílů, jak tomu může občas být u levnějších značek. 

Když dron proniká do civilní sféry...

Špičkové technologie a kvalitní zpracování jsou pro drony DJI samozřejmostí. Vybírat navíc lze i co se velikosti týče. Například model DJI Spark pohodlně umístíte do menšího batohu a vyrazíte s ním na cesty. Velkým pomocníkem kvadrokoptér DJI je funkce detekce překážek, která skenuje prostor a zabraňuje případné kolizi. Produkty od této značky mají navíc poměrně jednoduché a automatizované ovládání. U dražších modelů nechybí ani velký výběr z režimů létání.

K tomu všemu patří i rozsáhlé příslušenství, jako jsou například nové vrtule, které se hodí v případech, kdy dojde k havárii kvadrokotéry. Není od věci mít doma jedny náhradní vrtule do zásoby. Bez problému se dají sehnat i DJI náhradní baterie pro případ, že původní baterie doslouží - stejně tak při maximální zábavě poslouží k prodloužení doby letu oproti původní výdrži. Od značky DJI lze ale sehnat také stabilizátory, které brání roztřeseným záznamům nebo i držáky na mobilní telefon do auta, či na kolo. To je celkem slušné spektrum využití takové "hračky", co říkáte?

K historii DJI

Abychom vám dlouze nepřednášeli jen o skvělém využití dronů, je třeba zmínit, že kvalita a spolehlivost DJI také z něčeho vychází, jednak je to více než desetiletá praxe, jednak samotné sídlo společnosti, které najdete v Číně, centru technologických pokroků - společnost DJI zde funguje již od roku 2006 a sídlí ve dvanáctimilionovém Šen-čenu, ale pobočky najdete také např. v Německu, USA nebo Japonsku. Za dobu svého působení si značka zvládla vybudovat dobré jméno a dostat se mezi špičky zabývající se bezpilotními letadly neboli tolik oblíbenými drony. DJI se řídí myšlenkou, že kreativita je srdcem každého snu. Právem díky tomu patří mezi vrcholové výrobce v tomto oboru. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů