DeLonghi online shop
Nakoupit

DeLonghi

Itálie. To jsou antické památky, středomořská kuchyně a hlavně kvalitní káva. Na její přípravu se specializuje rodinná firma De'Longhi, založená už roku 1902. Postupem času se sortiment této značky rozšířil i o další spotřebiče, jako jsou rychlovarné konvice, fritovací hrnce nebo vysavače. Pokaždé na nich naleznete prvky italského designu a extravagance. Není proto výjimkou, pokud se u De'Longhi setkáte s nezaměnitelným vzhledem.

Nejprodávanější produkty DeLonghi

Zobrazit více produktů

O značce DeLonghi

Proměnit i obyčejný den v něco výjimečného

Kde jinde by měl příběh předního výrobce kávovarů, který povýšil přípravu lahodného nápoje temné chuti na umění,  začít než v Itálii. Zrození značky De'Longhi proběhlo v Trevisu v roce 1902 a nutno říci, že tehdejší rodinný podnik měl s vařením kávy společného snad jen to, že jeho členové, jako všichni Italové, kávu milovali. Soustřeďoval se totiž na výrobu náhradních průmyslových dílů. Značka samotná vzniká až o něco později, v letech padesátých, a vstupuje na trh s typickým italským elánem a temperamentem.

Na elegantní kuchyňské spotřebiče s inovativním a neotřelým designem, který získává po celém světě řadu ocenění, si však zákazníci museli ještě nějakou dobu počkat. Až v průběhu sedmdesátých let přichází De'Longhi s řadou elektrospotřebičů zahrnující jak olej šetřící fritézy, tak známou sérii přenosných klimatizací do každé domácnosti, která později prosluje především reklamními bloky s Šedým medvědem. Na počátku devadesátých let se fokus společnosti radikálně mění. A prim v něm hraje káva.

Autorita v říši kávovarů

Značka De'Longhi se během let dokázala etablovat jako globálně uznávaný odborník a špička na trhu s kávovary. Dokazuje to především proslulá řada kávovarů Artista, záběr produktů však zůstává nadále velmi široký. Od domácích kávovarů, které přináší požitek z autentické italské kávy až ke koncovému spotřebiteli, po profesionální výbavu těch nejluxusnější kaváren, podniků a domácností na celém světě. Ačkoliv se specializuje na přípravu kávy, nezanedbává značka ani zbytek kuchyňského sektoru, o čemž vypovídá i ocenění Red Dot Design Award v roce 2007 náležící stylovým domácím elektrospotřebičům.

Příjemnější zážitek v každé domácnosti

Základním posláním společnosti De'Longhi je posunutí každodenních zážitků na úroveň luxusu. Spotřebiče De'Longhi proto osloví i toho nejnáročnějšího náročného zákazníka, toužícího po perfektní kombinaci stylu a výkonu, jež vyhoví rozdílnosti kultur, životního stylu, prostředí a zvyklostem každé individuální domácnosti. Odrážejí představy skutečných odborníků na přípravu kávy, kteří svou posedlostí nakazili i zbytek světa. Pravé italské rodiny, která na svůj původ, od nějž odvozuje i hrdost a preciznost, vkládanou do každého z jedinečných produktů, nedá nikdy dopustit.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů