basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Čtečky eknih IT WORKS

iL3_cat257 Čtečky eknih

Filtrovať môžete podľa:

 • Dostupnost
 • Pouze produkty s dárkem
 • Dostupnost na prodejně
  Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
 • Značka
 • Úhlopříčka displeje (palce)
  Technologie zobrazení
  Dotykový displej
  Další parametry
  Rozlišení displeje
  Podsvícení displeje
  Podporované textové formáty
  Podporované obrazové formáty
  Wi-Fi
  Bluetooth
  Výstup na sluchátka

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

Čtečka elektronických knih je stále častěji využívána k četbě na úkor klasických papírových knih. Na rozdíl od papírových knih jsou elektronické knihy lepší v tom, že nic neváží, nemusíte si je půjčovat v knihovně nebo přemýšlet, kde je doma po dočtení odložíte. Jednoduše si je nahrajete přes váš stolní počítač nebo notebook. Čtečka si poradí s velkým množstvím formátů a pojme až několik set kusů knih najednou. Samozřejmostí je i možnost přehrávání obrázků a fotografií.

Čtečka elektronických knih zobrazuje jednotlivé stránky právě čtené knížky téměř k nerozeznání od papírové knihy. Skutečně bude mít pocit, jako byste četli papírovou knihu. Displej čtečky je tvořen speciálními krystaly, které neunavují oči a čtečka díky této technologii vydrží na jedno nabití při každodenním používání více než měsíc.

Některé čtečky jsou dokonce vybaveny Wi-Fi nebo 3G technologií pro připojení na internet. Můžete ji tak využívat i na čtení čerstvých zpráv nebo pro práci ve vašem emailovém klientovi.

Mezi nejoblíbenější čtečky se jednoznačně řadí Amazon Kindle. Jeho zakoupení vám nejen pro výborné vlastnosti vřele doporučujeme.

Společně se čtečkou vám také doporučujeme zakoupení příslušenství. Obal na čtečku nebo lampička pro čtení vám čtení knih ještě více zpříjemní.

Sortiment tabletů, počítačů a notebooků naleznete v těchto kategoriích: • Dětské tabletyTablety s klávesnicíTabletyiPadyBoogieBoardStolní počítačeAll-In-One počítačeApple počítačeNotebookyUltrabookyNetbookyMacbookyDotykové notebookyHerní notebooky

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů