basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Čistící prostředky pro domácí spotřebiče Krups

iL3_cat380 Čistící prostředky pro domácí spotřebiče

Filtrovať môžete podľa:

  • Dostupnost
  • Pouze produkty s dárkem
  • Dostupnost na prodejně
    Vybranému filtru a regionu nevyhovuje žádná prodejna. Vyberte jiný region.
  • Značka
  • Forma
    Použití čističe

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

Správná péče o nově zakoupené kuchyňské spotřebiče může značně prodloužit jejich životnost.

Vodní filtry pro americké chladničky zbavují vodu chlorové příchuti, antibakteriální filtry udrží vaše potraviny déle čerstvé. Pro pračky můžete zakoupit delší hadice pro přívod vody nebo odpad a také magnetický odvápňovač, který zbavuje vodu vodního kamene. O varnou desku je vhodné pečovat vhodně vybranou škrabkou a čisticími prostředky. Také nezapomínejte na to, že plynovou hadici je nutné průběžně měnit.

Odsavače par jsou vybaveny filtrem, který účinně čistí odsátý vzduch. Pokud se filtr nasytí nečistotami, je čas na jeho výměnu. U vysavačů je zase třeba pravidelně vyměňovat sáčky pro ukládání vysátého materiálu. Kávovary, espressa a rychlovarné konvice je třeba důsledně chránit před vodním kamenem. Pro tyto účely si pořiďte kvalitní odvápňovače.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů