Kategorie nazvaná chytré hračky nenabízí pouze hračky v pravém slova smyslu, ale také různé technologické vychytávky, které ocení i dospělí.

Drony, UAV a jiné RC modely

Tento oddíl obsahuje v podstatě vše, co lítá, jezdí nebo pluje. Většinu ovšem tvoří asi technologicky nejzajímavější z těchto výrobků, tedy drony na dálkové ovládání, které někdy bývají též označovány jako UAV (letadlo bez posádky). Již dlouho se pod dronem nerozumí pouze kvadrokoptéry, v současnosti se používá i konstrukce trikoptéra či oktakoptéra. Nabídka je opravdu velmi bohatá a vybírat můžete z profesionálních dronů i dětských hraček. Drony pro děti jsou zpravidla odolnější, pomalejší a snadněji ovládatelné.

Dospělí mnohem více ocení drony s kamerou, která neslouží pouze k natáčení ze vzduchu, ale také se podle ní dá přímo létat v režimu FPV. Dron s kamerou je navíc většinou mnohem větší a stabilnější, takže si poradí i s větrem, s čímž souvisí lepší stabilizace a lepší maximální výška doletu. Problém není vybrat ani dron s Full HD kamerou doplněnou o tříosý gimbal, pomocí níž lze pořizovat již opravdu velmi ostré záběry vhodné k přehrávání na TV či monitoru.

U dražších modelů je již standardem ovládání přes Wi–Fi, které ale postupně proniká i do nižších cenových kategorií. Nejste tak odkázáni jen na rádiový signál a svůj dron můžete řídit i z chytrého telefonu, což často znamená lepší dosah signálu.

V nabídce máme i výrobky renomovaných značek jako Parrot či Dji, včetně jejich oblíbeného modelu Phantom 4, který lze již označit za profesionální dron. Nechybí ale samozřejmě ani levnější, byť stále kvalitní, modely značek Syma, Himoto, Denver a dalších.

Zakoupit u nás můžete samozřejmě také všemožné příslušenství pro drony a kvadrokoptéryTato sekce obsahuje náhradní díly pro drony, jako jsou například rotory, chrániče vrtulí, sady kabelů, unašeče a podobně. Patří sem ale i různé držáky na kamery, nabíjecí adaptér, dálkové ovladače, transportní pouzdra a spousta dalších zajímavých produktů. Velmi oblíbenou položkou jsou náhradní baterie, protože délka letu na baterii není vždy natolik dlouhá, aby vám pro delší létání stačilo vlastnit pouze jeden akumulátor.

Gyroboardy a kolonožky

Gyroboardy, někdy též označované jako futureboardy, jsou gyroskopem stabilizované dvoukolky, na nichž můžete jezdit zpravidla rychlostí okolo 15 km/h. Jedná se v podstatě o menší segway bez středových řidítek. Ačkoliv to zní na první pohled možná děsivě, ovládání je velmi snadné. Veškeré funkce řídíte intuitivně náklonem těla a brzy se vám tak řízení dostane „do krve“. Rovnováha u koloběžek tak není s trochou tréninku nejmenší problém. V nabídce máme nejen klasické městské modely, ale i offroad varianty s většími kolečky. Nosnost často přesahuje 100 kg, takže se nejedná jen o hračku pro děti. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů