×
Kód: LED500990 ID: 1575749

Čelovka LEDLENSER MH7 (500990) černá

doprava zdarma Doporučujeme

outdoorová čelovka • dosah světla 200/180/120/40 m • světelný tok 600/400/170/20 lm • doba svícení 7/10/60 hodin • napájení Li-Ion dobíjecí baterie • Xtreme LED + červená LED • odolnost IP54 •...

2 090 Kč
u vás již 24.05.

Vše o produktu

LEDLENSER MH7, černá


Čelovka LEDLENSER MH7 vám zůstane na hlavě za všech okolností, abyste měli zajištěný maximální přehled a dokonalé osvětlení okolí při každé outdoorové aktivitě ve dne i v noci. Zařízení se může pyšnit speciální posílenou čelenkou, která čelovku upevňuje nejen kolem hlavy, ale také po horní straně, čímž zajišťuje ještě lepší padnutí a potřebnou stabilitu i při zvýšených fyzických výkonech, např. horolezectví.


Společník do každého počasí


Pokročilý není jen design, ale také možnosti nastavení, jež maximálně rozšiřují možnosti použití čelovky. Na výběr máte hned čtyři různé světelné toky, které odpovídají čtyřem dosahům světla. Kombinace Xtreme LED a červené LED zářivky dokáže se svítivostí až 600 lumenů pokrýt prostor kolem vás až do vzdálenosti 200 metrů. Odolnost IP54 zaručí, že čelovku můžete používat za každého počasí, dokonce i v dešti, ve sněhu, nebo ve velmi prašném prostředí. Uvnitř se nachází dvouvrstvý chladič, jenž zajišťuje dlouhodobě bezchybný výkon a bezpečné používání čelovky, která se při svícení nezahřívá.


 


S úsporným režimem dokáže čelovka na jedno nabití svítit až 60 hodin.

 Advanced Focus


Zaostřujte si světlo dle aktuálních potřeb. Jedinečná technologie Advanced Focus vám umožní jednoduchým pohybem hlavy čelovky vpřed a vzad upravovat ostrost světelného toku, abyste měli vždy ideální svítivost podle prostředí, ve kterém se nacházíte. Zaostření paprsku světla umožňuje reflektorová čočka, která vznikla spojením čočky a reflektoru.


 Smart Light


Každý čelovku využívá pro jiné účely. Dle vlastních preferencí si nastavte požadovaný dosvit a světelný tok, abyste se přehledně orientovali v daném prostředí. Technologie Smart Light patří u čelovek LEDLENSER k charakteristickým a jedinečným. Čelovka nabízí čtyři úrovně světelného toku a čtyři dosahy světla, a to až do vzdálenosti 200 metrů.


 Dual Power


Vyberte si, zda si přejete nabíjet čelovku přes tužkové baterie, nebo raději dovnitř vložíte Li-Ion dobíjecí akumulátor. Zařízení si skvěle rozumí s oběma typy napájení. A co víc, dokáže automaticky rozpoznat, který aktuálně používáte, a upraví výkon tak, aby čelovka pracovala co možná nejefektivněji.


 Technologie chlazení


Ani po dlouhých hodinách svícení se čelovka nezahřívá, díky čemuž chrání a výrazně prodlužuje životnost LED žárovky. Uvnitř se nachází dvouvrstvý chladič, který efektivně odvádí teplo pryč od LED čipu.


 Rapid Focus


Mechanismus rychlého ostření patří mezi pokročilé funkce, kterými se čelovky LEDLENSER můžou pyšnit. Světlo se přizpůsobí svému prostředí a zajistí vám perfektní světelný tok, abyste bez obtíží viděli na desítky metrů před sebe, ať už dáváte v konkrétní situaci přednost ostrému světlu, nebo jemnějšímu rozostřenému.

Dokumentace k tomuto produktu
MH7_QUG Stáhnout / (3.74 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 84 měsíců
Kód výrobce 500990
Typ lampy/svítilny čelová
Zdroj energie aku (Li-ion)
Výkon v lumenech 600 lumenů
Maximální dosvit 200 m
Naklápěcí svítilna ano
Počet režimů svícení 8
Stupeň krytí IP54
Značky LEDLENSER
Rozměry balení
Šířka výrobku 14.5 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 15.4 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg

Uživatelské recenze - Čelovka LEDLENSER MH7 (500990) černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 84 měsíců
Kód výrobce 500990
Typ lampy/svítilny čelová
Zdroj energie aku (Li-ion)
Výkon v lumenech
600 lumenů
Maximální dosvit 200 m
Naklápěcí svítilna ano
Počet režimů svícení 8
Stupeň krytí
IP54
Značky LEDLENSER
Šířka výrobku 14.5 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 15.4 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Dokumentace k tomuto produktu
MH7_QUG Stáhnout / (3.74 MB)