basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Casio

Casio patří mezi špičkové výrobce hodinek, budíků, hodin i kalkulaček. Vyberte si i vy z nepřeberného množství produktů, které vám tato společnost nabízí. Potřebujete nové hodinky nebo kalkulačku? Pak je Casio to pravou volbou pro vás. Značka je vhodná pro všechny generace.

Nejprodávanější produkty Casio

Všechny produkty Casio

Kalkulačka Casio ClassWiz FX 991 CE X černá

Kancelářské potřeby

Zobrazit více kategorií

O značce Casio

Společnost působí na celosvětovém trhu od roku 1957. ,,Kreativita a přidaný užitek," tak zní motto společnosti. Casio tím vyjadřuje svůj závazek přispívat společnosti, která nabízí originální a užitečné produkty. Od roku 1974 se společnost specializuje na výrobu náramkových hodinek, budíků a nástěnných hodin. Spolehněte se i vy na profesionály ve svém oboru.

Hodinky Casio jsou doplněny o inovativní funkce, které pomáhají lidem v jejich každodenních činnostech, přinášejí jim radost a pomáhají tvořit novou kulturu. Budou tak nejen skvělým pomocníkem, ale i stylovým doplňkem. 

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů