Carneo

Značka CARNEO vznikla s cílem přinášet zákazníkům to nejnovější, co se na trhu s chytrými doplňky a sportovním příslušenstvím právě vyskytuje, a to navíc za rozumnou cenu. V její pestré nabídce najdeme kamery, sluchátka a periferie k tabletům či mp3 přehrávačům, ale páteř produkce tvoří především chytré hodinky a fitness náramky. Dobám, kdyby byly kalkulačky a budíky to jediné, co smart přístroje nabízely, dávno odzvonilo. Moderní produkty CARNEO si snadno porozumí s vaším chytrým telefonem a podporují nejmodernější funkce zaměřené na zlepšení kvality jak vašich sportovních výkonů, tak i osobní pohody. Zásadní přidanou hodnotou je pro CARNEO inovace a neustálý postup kupředu rozrůstající se technologickou džunglí.

Nejprodávanější produkty Carneo

Zobrazit více produktů

O značce Carneo

Chytré doplňky

Carneo bylo založeno v roce 2009 a na našem území je jednou z předních značek soustřeďujících se výhradně na aspekty chytrých přístrojů a doplňků domácností. Největší oblibě se napříč sortimentem dlouhodobě těší zejména inteligentní hodinky a fitness náramky, které CARNEO oproti konkurenci udržuje v mezích cenové dostupnosti, aniž by docházelo ke slevování z vysokých standardů kvality materiálů, použitých technologií a elegantního designu.

Bezpečí a inovace

Základním předpokladem společnosti je zprostředkovat zákazníkovi spojení se špičkovými chytrými systému současnosti s přesahem do jeho osobního života, fitness i zabezpečení vlastního domova. K tomu jsou uzpůsobeny především inteligentní kamery nebo pojízdné drony, jimiž lze pohodlně monitorovat dění ve vlastní domácnosti odkudkoliv na světě a jednou pro vždy se zbavit obav, co se asi na domácí půdě odehrává v době vaší nepřítomnosti. Bezpečnostní systémy jsou vybaveny senzory pohybu a nočním viděním a stejně jako ostatní produkty CARNEO jsou jednoduše a bez obtíží propojitelné s jakýmkoliv PC, smartphonem anebo tabletem. Chytrá domácnost a chytré doplňky - to je CARNEO.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů