Canyon

Canyon je dynamicky rostoucí značka v odvětví mobilních, počítačových, herních doplňků a nositelné elektroniky. V roce 2019 odhalila svou novou identitu značky, redesignované logo a slogan. Změny jsou určeny pro zasažení mladého publika s jednoduchým motem současnosti: “You can!” Po důkladné analýze dnešních trendů a cílové skupiny se Canyon se svým marketingovým týmem rozhodl otevřít kompletně novou kapitolu v 17leté historii společnosti. Mezi klíčové komunikační CZ kanály patří Canyon Instagram @canyon_cz a Facebook @CanyonCzech.

„Během několika posledních let Canyon značně obohatil svůj sortiment během rozšíření působení po celém světě. Naše nová identita odráží hlavní rysy značky a lépe oslovuje mladé publikum.“ Maksym Nabok, Business Development Director of Canyon.

„Díky naší komunikační platformě bychom rádi motivovali ty, kteří patří do generace Z. Tito lidé jsou mnohem více cool než značky, které používají, protože právě oni je vylepšují, ne naopak. Jsou kreativní, svědomití, starostliví, nápomocní a zábavní, takže mohou změnit tento svět k lepšímu.“ Nataliya Grishina, Global Marketing Director of Canyon

O značce Canyon

Canyon je rychle se rozvíjející značka kvalitních a stylových, přesto cenově dostupných mobilních, počítačových a herních doplňků a nositelné elektroniky. Canyon byl založen v Nizozemsku v roce 2003 se rozrostl na plnohodnotnou značku se spotřební elektronikou. Má kanceláře v 16 zemí, produkty se prodávají ve více než 26 zemích po celém světě.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů